Razem 251 721 ogłoszeń !
OFERUJę
01.03.2016 14:47

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy poszukuje Kandydata do pracy na stanowisko:

MERCHANDISER

Nr. ref. KARRZ/061/EZP

Miejsce pracy : Rzeszów

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

• Układanie towaru na półkach

• Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów oraz ich dostępność

• Promowanie produktów oraz udzielanie informacji klientom w kwestii asortymentu

• Dbanie o dobre relacje z pozostałymi pracownikami marketu

Wymagania:

• Znajomość technik i zasad merchandisingu

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Motywacja do pracy i osiągania zamierzonych celów

Oferta:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

• Pracę od poniedziałku do soboty (wolny 1 dzień w tygodniu + niedziela)

• Stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjna premia

• Współpracę z 2 największymi marketami budowlano - remontowymi

• Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska oraz nr ref) na adres e-mail: tarnow.konarskiego@manpower.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (14) 698-20-06

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data: 01.03.2016 14:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454890
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Merchandiser - praca na pełny etat - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama