Razem 251 450 ogłoszeń !
OFERUJę
13.06.2016 09:29

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm przemysłu stalowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

-sprzedaż produktów i usług firmy

-współpraca i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami

-opracowywanie ofert techniczno-handlowych

Od Kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia minimum średniego

-doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B

-łatwości nawiązywania kontaktów

-zaangażowania, samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej

-biegłej znajomości obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),

Nasza oferta:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę w renomowanej firmie u ugruntowanej pozycji na rynku

Zapraszamy do składania aplikacji!

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

NR LICENCJI 47

Anna Pilawka

722 100 901

Data: 13.06.2016 09:29
Cena: 2 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473324
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. sprzedaży Opole - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Pilawka (niezarejestrowany)
Województwo: Opole (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48722100901
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama