Razem 251 806 ogłoszeń !

W związku z dynamicznym rozwojem firma Astral Sp. z o.o. współwłaściciel sieci sklepów Mediaexpert,

poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu Rozwoju Sieci, Merchandiser

Miejsce pracy: południowa Polska ( woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

Wymagania:

dyspozycyjność czasowa, gotowość do częstych delegacji

znajomość zagadnień merchandisingu i marketingu

mile widziane doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

budowanie ekspozycji w salonach

układanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami merchandisingu

wsparcie sprzedaży, wdrażanie technik promocji produktu

wyszukiwanie powierzchni reklamowych

drobne prace techniczne w lokalach

Zapewniamy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

stabilną pracę w firmie z 25-cio letnim doświadczeniem na rynku RTV/AGD

jasno określone zasady pracy

pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@astral.pl, w temacie należy wpisać nazwę stanowiska: "Merchandiser".

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych wyłącznie w celach rekrutacyjnych firmy Astral Sp. Z o. o. na potrzeby tego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. O ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: DZ. U. Z 2002r, NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Data: 13.07.2016 12:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479237
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Pracownik Działu Rozwoju Sieci - Merchandiser - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Astral (niezarejestrowany)
Województwo: Rzeszów (Podkarpackie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48183535733
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama