Razem 251 471 ogłoszeń !

Szukamy Kandydata/ki do naszego zespołu, który zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem kampanii marketingowych. Współpracujemy m.in z organizacjami charytatywnymi. Jeżeli lubisz poświęcać swój czas pomagając innym – te słowa kieruję do Ciebie! Dajemy Ci możliwość współpracy w fantastycznym zespole i oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie!

Zadania:

wspieranie kampanii i wdrażanie strategii marketingowej,

budowanie pozytywnego wizerunku Firmy,

wzajemna pomoc - my uczymy Ciebie, Ty pomagasz w uczeniu innych,

współpraca z Klientem indywidualnym,

efektywne zarządzanie własnym czasem,

osiąganie powierzonych celów,

rzetelny nadzór nad realizacją umów,

działanie w obszarze obsługi Klienta i sprzedaży.

Wymagamy:

dostępności czasowej i gotowości do rozpoczęcia od zaraz,

wykształcenia min. średniego – mile widziani studenci zaoczni,

komunikatywności w bezpośrednim kontakcie z klientem,

determinacji w dążeniu do realizacji celów,

nienagannej kultury osobistej,

przestrzegania firmowych standardów.

W zamian oferujemy:

wynagrodzenie tygodniowe (+ bonusy),

ścieżkę rozwoju bogatą w spotkania motywacyjne i możliwości wyjazdów na szkolenia w kraju i zagranicą,

opiekę eksperta, który pomoże Ci rozwinąć kompetencje,

współpracę w młodym, energicznym zespole.

Nie masz doświadczenia? Zdobędziesz je u nas.

Aktualne CV wyślij za pośrednictwem portalu - zadzwonimy z zaproszeniem na rozmowę.

Data: 18.08.2016 15:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486324
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Nowe możliwości zarabiania we Wrocławiu! Dołącz do Zespołu M - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: praca w marketingu (niezarejestrowany)
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama