Razem 251 757 ogłoszeń !

Compensare Polska Kancelaria Prawno - Odszkodowawcza

Kancelaria Compensare Polska poszukuje osób na stanowisko młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem i marketingu. Oferujemy elastyczny czas pracy, dostosowany do wymagań pracownika, a także atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, oraz system premiowy uzależniony od wyników. Możliwa także stała umowa + wynagrodzenie prowizyjne w zależności od potrzeb pracownika.

Możliwa praca w województwie Małopolskim, Podkarpackim i Śląskim

Opis stanowiska:

·         Sprzedaż i doradztwo w zakresie usług oferowanych przez Kancelarię,

·         Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, w tym klientów biznesowych,

·         Prezentacja i promocja firmy na rynku.

Wymagania:

odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;

chęć do pracy;

samodzielność i kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków;

dobra organizacja własnego czasu pracy;

znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;

umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;

entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa;

łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres mailowy: compensare.polska@gmail.com

Data: 29.09.2016 04:19
Cena: 3 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494208
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Kancelaria prawna poszukuje młodszego spec. ds.  marketingu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama