Razem 251 493 ogłoszeń !

Do nowego i ekscytującego projektu:

Poszukujemy przedstawicieli, handlowców, współpracowników, menagerów, leaderów… każdego, który ma chęć do

pracy i chce za to godziwie zarabiać.

Amerykańska firma istniejąca na rynku od 2005 r, a w Polsce od czerwca 2015 szuka osób gotowych na nowe

wyzwania, chętnie ucząca się nowych metod sprzedażowych i pozytywnie nastawionych do życia i ludzi. Wyróżniają

nas 3 rzeczy:

Produkt - oparty o nagrodę Nobla z zakresu medycyny

Technologia - na miarę XXI w

Wynagrodzenia

Obowiązki :

pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z klientami,

budowanie zespołu sprzedażowego

budowanie relacji i motywowanie podległego zespołu

Oczekujemy:

- dużego zaangażowania i otwartości

- nastawienia na cel i umiejętności szybkiego uczenia się

-znajomości programów Social Media ( FB, Instagram, Twitter etc )

a w zamian zaoferujemy :

- wynagrodzenie na poziomie 2,3 lub nawet 4 tysięcy USD w zależności od efektów

- samochód służbowy dla najlepszych, Ty wybierzesz jaki - nawet po 4 miesiącach

- futurystyczne metody marketingowe

- innowacyjne metody motywacji

- innowacyjne metody sprzedażowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv wraz ze zdjęciem i na adres: jantar11@intetia.pl

Data: 10.10.2016 10:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495976
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Poszukujemy przedstawicieli, handlowców, współpracowników, m - Zdjęcie nr 1Poszukujemy przedstawicieli, handlowców, współpracowników, m - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jantar11 (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama