Razem 260 781 ogłoszeń !
OFERUJę
23.04.2017 18:44

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w zespole ISSP na stanowisku:

Czynności rekrutacyjne.

Wymagania:

Pełnoletność

Dyspozycyjność

Konsekwencja w osiąganiu postawionych celów

Podstawowa znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie badań i kontroli rynku

Rozpowszechnianie informacji o firmie

Rozpowszechnianie materiałów reklamowych firmy

Czynności rekrutacyjne

Zamieszczanie informacji reklamowych i promocyjnych o firmie

Opieka nad opinia firmy na forach tematycznych i innych stronach internetowych

Oferujemy:

Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Wysokie wynagrodzenie

Wsparcie pracowników biura

Elastyczny grafik pracy

Możliwość nawiązania stałej współpracy

Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie doc. na adres:

czynnosci.rekrutacyjne@issp.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ISSP Sp. z o.o. oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).”

Data: 23.04.2017 18:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 529717
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Czynności rekrutacyjne. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISSP (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama