Razem 259 219 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2017 12:22

Agencja Pracy Euro-kontakt (nr lic.12458) poszukuje osób na stanowisko:

Rekruter terenowy

Obowiązki:

Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy za granicą

Aktywne prowadzenie działań rekrutacyjnych w terenie: zamieszczanie ogłoszeń w lokalnych mediach

Kolportaż plakatów

Udostępnianie ogłoszeń w urzędach pracy, miejskich, powiatowych, wojewódzkich

Nawiązywanie współpracy z instytucjami rynku pracy

Prowadzenie wstępnego etapu procesu rekrutacji

Wymagania:

Własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, internet)

Możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy marketing2@euro-kontakt.pl lub konakt telefoniczny pod numerem 733 215 070

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data: 19.09.2017 12:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556443
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Rekruter terenowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro-konakt
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48530456977
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Euro-konakt
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama