Razem 260 180 ogłoszeń !
OFERUJę
05.04.2018 09:46

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR poszukującą pracowników. Aktualnie wspieramy naszego klienta z branży grzewczej w procesie rekrutacji.

Jeśli poszukujesz pracy, która może dać Ci wiele możliwości, nie musisz szukać dalej zacznij karierę jako:

Customer Service Assistant

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Wsparcie dla klientów w południowej Polsce w tym:

✓ wprowadzanie zamówień do SAP zgodnie z procedurą

✓ wystawianie faktur i korekt faktur

✓ potwierdzanie umów (e-mail), dostępności towarów i itp.

✓ utrzymywanie stałego kontaktu z klientami przez telefon i e-mail

✓ informowanie klientów o zmianach w datach dostawy, promocjach itp.

✓ współpraca z doradcami handlowymi, centralą firmy - wymiana informacji

✓ aktualizowanie bazy klientów SAP

Od kandydatów oczekujemy:

✓ znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne pisanie i czytanie maili oraz prowadzenia rozmów telefonicznych

✓ umiejętności posługiwania się programem MS Word and MS Excel

✓ umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

✓ postawy pro- handlowej

Dodatkowym atutem będzie:

✓ doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

✓ doświadczenie z systemem SAP

✓ znajomość języka włoskiego

Nasz klient oferuje:

✓ bardzo dobre wynagrodzenie + premię roczną

✓ umowę o pracę

✓ opiekę medyczną

✓ karę Multisport

✓ szkolenia wdrażające

✓ szkolenia z zakresu umiejętności twardych (Excel, itp.)

✓ szkolenia sprzedażowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 05.04.2018 09:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 585078
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

CUSTOMER SERVICE ASSISTANT - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Włoś (niezarejestrowany)
Województwo: Małopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama