Razem 300 545 ogłoszeń !

Grupa EUROKADRA oferuje kompleksową pomoc pracodawcom w zakresie pozyskiwania oraz obsługi pracowników. Współpracujemy z pracownikami oraz zleceniobiorcami z Polski oraz z zagranicy.

Pracownicy firmy Eurokadra to nie tylko bogactwo naszej działalności, ale również nasza siła. Dołącz do naszego zespołu, podejmij się ambitnych wyzwań i rozwijaj w naszej Firmie.

Grupa EUROKADRA POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I KOMUNIKACJI

Miejsce pracy: Katowice

ZADANIA, KTÓRYMI BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

udział w tworzeniu i realizowaniu planu marketingowego

prowadzenie nadzoru nad dystrybucją materiałów marketingowych

współpraca z innymi działami oraz z firmami zewnętrznymi

prowadzenie profili na portalach społecznościowych oraz strony internetowej firmy

udział w działaniach promocyjnych wspierających działalność firmy

czynny udział w działaniach dot. komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

przygotowywanie materiałów firmowych tj. prezentacje, ulotki, wizytówki, foldery i inne

kreowanie działań tworzących pozytywny wizerunek firmy

wykonywanie działań zlecanych działowi marketingu

WYMAGANIA STAWIANE PRZED KANDYDATAMI:

doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji

mile widziana umiejętność biegłej obsługi programów użytkowych i podstawowych programów graficznych

znajomość zasad działania e-marketingu

mile widziana umiejętność zwiększania sprzedaży poprzez lejki marketingowo-sprzedażowe

kreatywność, spostrzegawczość i wysoko rozwinięta komunikatywność

umiejętność pracy pod presją czasu i w stresujących sytuacjach oraz zarządzania konfliktem wynikającym z działań marketingowych

lekkie pióro i poprawność w posługiwaniu się językiem polskim

znajomość języka angielskiego

mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

zaangażowanie w wykonywane zadania

umiejętność pracy zespołowej i otwartość na współpracę z innymi działami firmy

wielozadaniowość i szybkość w działaniu

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności

ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

uczestnictwo w międzynarodowych projektach, dające możliwości doskonalenia umiejętności językowych oraz interpersonalnych

niezbędne narzędzia pracy

bogaty system benefitów: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, lekcje językowe, owocowe dni

Jesteś gotowy/gotowa do podjęcia pracy? Wyślij zgłoszenie już dziś!

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA DS. MARKETINGU I KOMUNIKACJI - KATOWICE

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO).

Data: 27.08.2019 08:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 645775
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I KOMUNIKACJI - Kato - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: www.eurokadra.com
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama