Razem 256 203 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
17.08.2015 15:18
O

Sprzedawca Kołobrzeg

Sprzedawca Kołobrzeg - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko: SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Kołobrzeg Jeżeli: • Lubisz sprzedawać i osiągasz w tym sukcesy • Jesteś nastawiony(a) na realizację celów • M ... więcej »
17.08.2015 14:58
Cena: 10 Zł.
O

Praca w Niemczech od zaraz!

Praca w Niemczech od zaraz! Polska firma posiadająca oddział w Niemczech proponuje pracę fachowcom (pojedyncze osoby oraz ekipy do 4 osób) na terenie Niemiec w zakresie: - robót murarskich,zbrojarskich,żelbetowych - remontów,wykończenia wnętrz - robót tynkarskich (tynki maszynowe) - robót elewacyjnych (ocieplenia) - robót brukarskich - robót dekarskich - robót instalacyjnych (wod-kan. oraz elektryka) Szukamy uczciwych, nie nadużywającyc ... więcej »
Cała Polska
+48724374206
Senior Structural Engineer (England) - Zdjęcia do ogłoszenia
JOB TITLE: Senior Structural Engineer Globalforce Services - specialising in international recruitment on technical positions - is looking for a member of the Technical Department for our client, specialising in civil engineering/constructions. The role will involve the design of a wide range of precast concrete products, generally engineering projects. ... więcej »
17.08.2015 14:49
O

Elektryk (Irlandia Północna)

Elektryk (Irlandia Północna) - Zdjęcia do ogłoszenia
GlobalForce Services jest międzynarodową agencję rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, brytyjskiej firmy specjalizującej się w usługach elektrycznych dla przemysłu wydobywczego i górniczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Irlandia Północna Zakres obowiązków: • Prace związane z komple ... więcej »
Mechanik Pojazdów Ciężarowych (Irlandia) - Zdjęcia do ogłoszenia
GlobalForce od 14 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych i osobowych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów. Dla naszego klienta – firmy PANDA RECYCLING z Irlandii (Dublin), z którą współpracujemy od ponad 10 lat i posiadającej własny tabor pojazdów ciężarowych poszukujemy kandydatów ... więcej »
Składanie długopisów. Jedyna uczciwa oferta. - Zdjęcia do ogłoszenia
Atrakcyjne zarobki w zaciszu własnego mieszkania. Jesteśmy legalną i uczciwą firmą. Nie daj się zwieść innym ogłoszeniodawcom, którym musisz wpłacić pieniądze i kontakt się urwie, my stawiamy na uczciwość oferty i jesteśmy istniejącą firmą na rynku. Praca nie wymagająca żadnych specjalnych kwalifikacji. Praca dla każdego bez względu na wiek, stała lub dodatk ... więcej »
Fryzjer/Stylista, Fryzjerka/Stylistka - Zdjęcia do ogłoszenia
Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży. Cel, jaki przed sobą stawiamy to efektywna pomoc w rozwoju i kreowaniu nowych możliwości sprzedaży. W Chili Traders uważamy, że decydujący wpływ na sukces firmy mają pracownicy. Obecnie dla naszego Klien ... więcej »
17.08.2015 13:50
O

Manager Restauracji

Manager Restauracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży. Cel, jaki przed sobą stawiamy to efektywna pomoc w rozwoju i kreowaniu nowych możliwości sprzedaży. W Chili Traders uważamy, że decydujący wpływ na sukces firmy mają pracownicy. Obecnie dla naszego Klien ... więcej »
Pracownik Techniczny Jelenia Góra - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK TECHNICZNY Miejsce pracy: Jelenia Góra Jeżeli: • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole • Jesteś dyspozycyjny, odpowiedzi ... więcej »
17.08.2015 13:47
O

Elektromechanik (Belgia)

Elektromechanik (Belgia) - Zdjęcia do ogłoszenia
Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży. Swoje usługi świadczymy zarówno polskim jak i zagranicznym Klientom, do których można zaliczyć pracodawców z Belgi, Holandii, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. W Chili Traders uważamy, że decydujący ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży. Swoje usługi świadczymy zarówno polskim jak i zagranicznym Klientom, do których można zaliczyć pracodawców z Belgi, Holandii, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. W Chili Traders uważamy, że decydujący wpływ na sukces firmy mają pracownicy, a przede wszystkim odpowiednio dobrani i przygotowani fachowc ... więcej »
Pakowanie Iphonów, Ipodów, tabletów Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy do pracy w Holandii, osoby do pakowania elektroniki znanych marek. Praca polega na skanowaniu produktu, stickowaniu, pakowaniu, końcowej kontroli jakości przed wydaniem do klienta. Oferta wiąże się z pracami manualnymi. Drobne, delikatne produkty. Preferowane osoby z doświadczeniem w pracach z wymagającym delikatnej obróbki produktem. ... więcej »
Łowicz
+48468336592
BHP za darmo- i Ty zostań specjalistą - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Pascal w Płocku zaprasza wszystkich, którzy chcą zostać specjalistami w dziedzinie BHP na bezpłatny kierunek kształcenia Technik BHP. Oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne w systemie zaocznym (co dwa tygodnie w soboty i niedziele). Do zapisu wystarczy dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej. Przyjdź do sekretariatu, ul. ... więcej »
Cała Polska
+48243627372
Administracja w Pascalu- darmowy kierunek kształcenia - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę biurową, chcesz wiedzieć, jak poruszać się po zakamarkach prawa pracy? Technik Administracji w Szkole Pascal w Płocku jest kierunkiem idealnym dla Ciebie. Już teraz zapisz się w sekretariacie w Płocku, ul. Jachowicza 40/18, we wrześniu rozpocznij zajęcia, a po 4 semestrach otworem staną przed Tobą drzwi do wszystkich instytucji administrac ... więcej »
Cała Polska
+48243627372
17.08.2015 13:15
O

Bezpłatna naukla w Pascalu

Bezpłatna naukla w Pascalu - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie udało Ci się zdać matury? Zdałeś, ale nie wiesz co chcesz robić dalej? Nie chcesz wyjeżdżać do obcego miasta na studia? Mamy rozwiązanie! Przyjdź do Szkoły Pascal i ucz się niedaleko od domu i to całkiem za darmo. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie: chcesz pracować z dziećmi? Zostań Opiekunką Dziecięcą, lubisz kwiaty? Z ... więcej »
Higienistka Stomatologiczna-nowy atrakcyjny kierunek medyczn - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie lubisz dentysty? Wizja fotela dentystycznego Cię przeraża? Stań po drugiej stronie! Już dziś zapisz się na bezpłatny kierunek Higienistka Stomatologiczna i zdobądź zawód, pozwalający na pomaganie dentystom przy zabiegach, czy też profesjonalnie rozpowszechnianie prozdrowotnego stylu życia. Wejdź na www.pasca.edu.pl i wypełnij zgłoszenie, albo przy ... więcej »
17.08.2015 12:55
O

NOWY BIZNES MLM

NOWA SZANSA – NOWE MOŻLIWOŚCI – NOWY MLM Chcesz być pierwszy w swoim mieście? Chcesz mieć możliwość budowania grupy na samym początku? Przyjdź i zobacz, co możesz zyskać dołączając do nas jako jeden z pierwszych! Datę i miejsce spotkania informacyjnego ustalimy dla poszczególnych osób indywidualnie. Zgłoszenia prosimy kierować na adres Firmy: nowymlm@wp.pl W kontakcie prosimy o podanie miasta. NIELIMITOWANY DOCHÓD – DUŻY POTENCJAŁ – WYSOKIE STANDARDY POCZĄTEK JEST TYLKO RAZ
17.08.2015 12:27
O

Kierownik Salonu

Kierownik Salonu - Zdjęcia do ogłoszenia
Miejsce pracy: Gołdap Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za: zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM zarządzanie zespołem pracowników realizacje planów sprzedażowych utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta motywowanie i ocena pracowników organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu coaching pracowników Od kandydatów oczekujemy: m ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
17.08.2015 12:25
Cena: 5 000 Zł.
O

Potrzebna opiekunka do seniora na terenie Niemiec

Potrzebna opiekunka do seniora na terenie Niemiec - Zdjęcia do ogłoszenia
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pana Hermana mieszkającego w okolicach Frankfurtu nad Menem. Data wyjazdu: 01.09. Pan Herman ma 77 lat, porusza się sam, ale trzeba go asekurować, choruje na Alzheimera. Obowiązki: Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz robić zakupy. ... więcej »
Cała Polska
+48786196934
17.08.2015 12:25
Cena: 5 000 Zł.
O

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki - Zdjęcia do ogłoszenia
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Hansa, która ma 89 lat. Mieszka w Bocholt, w domu wraz z żoną. Starszy Pan jest osobą samodzielną, sam się porusza. Czasami bywa rozkojarzony. Obowiązki: - pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, - robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków, - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, - kąpiele ... więcej »
Ogłoszenia 15501 do 15520 z 41865
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)