Razem 250 656 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.03.2015 19:30
O

MECHANIK VANOW I MINIBUSOW

MECHANIK VANOW I MINIBUSOW Londyn Autoryzowany Service. Bardzo dobre warunki; Umowa z serwisem nie z agencja; Angielski komunikatywny; Podstawowa znajomosc diagnostyki; Prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Lider Rekrutacji do ASO w Anglii www.horizonsrecruitment.co.uk tel 00447761637664
25.03.2015 19:11
O

Elektryk

Elektryk - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje specjalistów na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Niemcy Wymagamy: - świadectwa ukończenia szkoły o profilu elektryk/elektronik lub dyplomu czeladnika/mistrza w tym zawodzie - bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - doświadczenia na w/w stanowisku - w ... więcej »
25.03.2015 17:33
O

Zbrojarz do Holandii i Belgii

Zbrojarz do Holandii i Belgii Poszukujemy wielu specjalistów z zawodzie zbrojarz do pracy na terenie Holandii oraz Belgii. Zajmujemy się pozyskiwaniem polskich pracowników dla pracodawców zagranicznych. Miejsce pracy: Holandia , Belgia jak również Niemcy Do zadań należy m.in.: kręcenie / sczepianie elementów zbrojenia (belki, słupy, podłogi, ściany), praca na budowach w Holandii oraz Belgii Oferujemy: -Praca na holenderskich warunkach -Wys ... więcej »
Praca w domu. Składanie długopisów. - Zdjęcia do ogłoszenia
Praca w domu. Składanie długopisów. Atrakcyjne zarobki w zaciszu własnego mieszkania. Praca nie wymagająca żadnych specjalnych kwalifikacji. Praca dla każdego bez względu na wiek, stała lub dodatkowa. Pracując w domu możesz zarobić 1750-2800 zł miesięcznie. Legalne zatrudnienie. Aktualne na terenie całego kraju. Napisz do nas i zacznij zarabiać w domu. smartservicework@gmail.com
25.03.2015 16:48
O

Spedytor Holandia

Spedytor Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Spedytor Numer referencyjny: MC/TMS/03/15/NL Kraj: Holandia Typ wakatu: praca tymczasowa Informacje o wakacie: - atrakcyjne wynagrodz ... więcej »
25.03.2015 16:42
O

Tokarz CNC

Tokarz CNC - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Tokarz CNC Miejsce pracy: Bubsheim/Niemcy Nr Ref.: MC/GERO/03/15/G Informacje o wakacie: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowa o pracę ... więcej »
25.03.2015 16:41
O

Pakowanie perfum - Holandia

Pakowanie perfum - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pakowanie Perfum Kraj: Holandia Typ wakatu: praca tymczasowa Nr ref.: MC/PHS/01/15/NL Opis stanowiska: - pakowanie perfum, - nakleja ... więcej »
Pracownik magazynu - branża odzieżowa - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - branża odzieżowa Kraj: Holandia Nr ref.: MC/GS/01/15/NL Informacje o wakacie: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umow ... więcej »
Pracownik produkcji (przemysł mięsny) - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji Nr Ref.: MC/STO/01/15/NL Kraj: Holandia Opis stanowiska pracy: - pra ... więcej »
25.03.2015 16:36
O

Pracownik chłodni - Holandia

Pracownik chłodni - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik chłodni Miejsce pracy: Tilburg/Holandia Nr Ref.: MC/NDL/03/15/NL Informacje o wakacie: - atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki z ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Pracownik magazynu sieci supermarketów - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu sieci supermarketów Nr ref.: MC/HOO/03/15/NL Miejsce pracy: Holandia Informacje o wakacie: • oferujemy umowę o pracę tymczaso ... więcej »
25.03.2015 16:34
O

Przedstawiciel klienta

Poszukujemy przedstawiciela handlowego < pozyskiwanie klientów, obsługa klientów, utrzymanie długofalowych relacji z klientami, podpisywanie umów oraz załatwianie wszelkich formalności> Oczekujemy aby kandydat miał doświadczenie w pracy z klientem i był komunikatywny i samodzielny
25.03.2015 16:34
O

Pakowacz - przemysł mięsny

Pakowacz - przemysł mięsny - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pakowacz - dział mięsny Kraj: Holandia Nr Ref.: MC/CUN/02/15/NL Informacje o wakacie: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowa o pracę tym ... więcej »
Pracownik produkcyjny - magazyn z warzywami i owocami - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjny- magazyn z warzywami i owocami Miejsce pracy: Holandia Nr ref.: MC/FRUT/03/15/NL Informacje o wakacie: • oferujemy umowę o ... więcej »
Pracownik magazynowy z obsługą wózka widłowego EPT - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje prace w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: Pracownik magazynowy Nr Ref.: MC/FET/03/15/NL Kraj: Holandia Opis stanowiska pracy: - obsługa wózka widłowego typu ... więcej »
Zbieracz zamówień dla sieci marektów - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko: Zbieranie zamówień Kraj: Holandia Nr ref.: MC/JUM/03/15/NL Opis stanowiska: - przyjmowanie i kompletowanie zamówień. ... więcej »
25.03.2015 16:28
O

Zbieracz zamówień - Holandia

Zbieracz zamówień - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu Miejsce pracy: Almere/Holandia Nr ref.: MC/AHA/03/15/NL Opis stanowiska: - praca dla sklepu internetowego, - zbieranie zamów ... więcej »
Pracownik produkcyjny - pakowanie kamer - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny - pakowanie kamer Branża: transport, logistyka, dystrybucja Kraj: Holandia Miejsce pracy: Venray Informacje o wa ... więcej »
25.03.2015 16:25
O

Pracownik magazynu - Holandia

Pracownik magazynu - Holandia - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik magazynu Nr ref.: MC/DOC/11/14/NL Branża: transport, logistyka, dystrybucja Kraj: Holandia Miejsce pracy: Waalwijk Informac ... więcej »
25.03.2015 16:23
O

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Numer referencyjny: MC/BGL/03/15/DE Miejsce pracy: Niemcy/Bremerhaven Typ wakatu: praca tymczasowa Info ... więcej »
Ogłoszenia 16141 do 16160 z 40965
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)