Razem 264 153 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Przyjmę kierowcę C + E, wyjazdy na Rosję tel. 517-600-278
Cała Polska
+48517600278
Inżynier mechanik w zakładzie produkcyjnym z jęz. angielskim - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Niemczech z branży p ... więcej »
Zagranica
+48322580564
Zatrudnię doświadczonego kierowcę C+E w transporcie międzynarodowym, stałe trasy, atrakcyjne wynagrodzenie, nowy tabor tel. 517-600-278
Cała Polska
+48517600278
GoWork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki. Serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, dotyczące pracy w charakterze opiekuna/ki osoby starszej na terenie Niemiec. Spotkanie odbędzie się: 23 l ... więcej »
Cała Polska
+48786196934
19.02.2016 15:01
O

Asystentka zarządu

Obecnie poszukujemy Asystentka zarządu Nr REF: AZ/2016 Miejsce pracy: województwo łódzkie Opis stanowiska: - organizacja, koordynacja i obsługa spotkań Zarządu - prowadzenie kalendarza Zarządu - organizacja podróży służbowych - koordynowanie współpracy i przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie - zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji Zarządu - bieżące wsparcie Zarządu w codziennych działaniach - dbani ... więcej »
Obecnie poszukujemy SPECJALISTA DS. BIURA I ZARZĄDU Nr REF: BZ/2016 Miejsce pracy: województwo łódzkie Opis stanowiska: - organizacja, koordynacja i obsługa spotkań Zarządu - prowadzenie kalendarza Zarządu - organizacja podróży służbowych - koordynowanie współpracy i przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie - zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji Zarządu - bieżące wsparcie Zarządu w codziennych działania ... więcej »
Praca dorywcza nocka 23/24, 24/25 - Zdjęcia do ogłoszenia
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Praca dorywcza nocka 23/24, 24/25 Numer referencyjny: SK/PD/19/02/16 Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie) Region: Dolnośląs ... więcej »
Wrocław
+48713444420
Chałupnictwo. Zatrudnimy na umowę o pracę od zaraz - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma bezpośrednio zatrudni na umowę o pracę osoby do pracy dodatkowej bądź stałej. Praca wykonywana jest w domu. Firma posiada możliwość współpracy z osobami na terenie całego kraju. Zapewniamy dostarczenie i odbiór materiałów. Dlatego zapraszamy do współpracy młode mamy, studentów, emerytów, rencistów i osoby chcące dodatkowo zarobić. Doświadczenie nie jes ... więcej »
Poszukujemy opiekunki do 88-letniego pana z Wuppertal - Zdjęcia do ogłoszenia
Podopieczny ma niewydolność serca oraz nadciśnienie tętnicze. Cierpi także na demencję oraz we względu na zaawansowany wiek jest często osłabiony. Jest pod stałą kontrolą lekarską. Porusza się przy balkoniku. W nocy z reguły śpi spokojnie. Z toalety korzysta samodzielnie. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznemu przy ubraniu się, rozbieraniu, przy jedze ... więcej »
Bydgoszcz
+48508624675
Poszukujemy opiekunki do 95-letniego pana z Erlangen - Zdjęcia do ogłoszenia
Podopieczny porusza się przy balkoniku lub lasce (na spacerze przy balkoniku). Cierpi na lekką demencję oraz lekką dezorientację przestrzenną oraz czasową. Podopieczny ma problemy ze słuchem oraz nosi okulary. Podopieczny ma problemy z ciśnieniem (należy mu mierzyć ciśnienie). Podopieczny samodzielnie korzysta z toalety, samodzielnie się myje. OBOWIĄZKI: ... więcej »
Katowice
+48508624675
REKLAMA
REKLAMA
Poszukujemy opiekunki do 86-letniej pani z Plochingen - Zdjęcia do ogłoszenia
Podopieczna porusza się samodzielnie ,na dzień dzisiejszy sama korzysta z toalety . Podopieczna cierp na dezorientację czasową , przestrzenna i do osób. Podopieczna ma raka (zwalczony rak mózgu) i alergię. Podopieczna nie stosuje żadnej diety. Pani Hermann nosi okulary. Podopieczna przesypia całe noce. W razie konieczności zawoła opiekunkę. Obowiązki: ... więcej »
Wrocław
+48508624675
19.02.2016 10:43
O

Doradca Klienta- Sprzedawca

Doradca Klienta- Sprzedawca - Zdjęcia do ogłoszenia
Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 360 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 300 miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ok. 4 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Doradca Klienta- Sprzedawca Miejsce pracy: Kluczbork Dora ... więcej »
19.02.2016 10:42
Cena: 165 000 Zł.
O

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 55m2 Pabianice/Łódź

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 55m2 Pabianice/Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozkładowe, 55m2, słoneczne mieszkanie , na które składają się: 2 pokoje (19m2 i 15 m2), zamknięta i widna kuchnia 9 m2, korytarz 7 m2 z dużą szafą typu komandor, na parterze w bloku trzy piętrowym ocieplonym styropianem 15 cm i pomalowanym. Jasne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na spokojnym zielonym osiedlu Piaski w Pabianicach. Dwustronne, sypialnia i ku ... więcej »
19.02.2016 10:41
O

Pracownik Budowlany

Pracownik Budowlany - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracownik Budowlany REDWOOD HOLDING S.A. - Łódź, łódzkie Obecnie poszukujemy Pracownik budowlany Miejsce pracy: województwo łódzkie Nr ref.: PB/RWD/2016 REDWOOD Holding S.A. poszukuje wykwalifikowanych pracowników ogólnobudowlanych (gipsiarzy, malarzy, glazurników). Wymagania: • Doświadczenie budowlane, • Rzetelność, • Punktualno ... więcej »
19.02.2016 10:39
O

Elektryk budowlany

Elektryk budowlany - Zdjęcia do ogłoszenia
Elektryk Budowlany REDWOOD HOLDING S.A. - Łódź, łódzkie Obecnie poszukujemy Elektryk budowlany Miejsce pracy: województwo łódzkie Nr ref.: E/RWD/2016 REDWOOD Holding S.A. poszukuje wykwalifikowanych elektryków budowlanych. Wymagania: • Rzetelność, • Punktualność, • Załączenie informacji o posiadanych uprawnieniach. Obowiązki: ... więcej »
19.02.2016 10:37
O

Specjalista ds.e-marketingu

Specjalista ds.e-marketingu - Zdjęcia do ogłoszenia
Miejsce pracy: Złotów Opis stanowiska: • Udział w realizacji strategii działań marketingowych online, • Tworzenie i wdrażanie akcji promocyjnych i sprzedażowych dla sklepów online, • Aktywne kreowanie narzędzi wspierających sprzedaż online, • Monitoring rynku oraz analiza działań konkurencji w obszarze kampanii marketingowych, i trendów w Internecie, • ... więcej »
Zatrudnimy osoby zajmujące się pisaniem wniosków o pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych. Poszukujemy osób, które posiadają niezbędną wiedzę w zakresie pozyskiwania dotacji oraz praktyczne doświadczenie w pisaniu wniosków. Poszukujemy osób z obszaru całego województwa. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: praca@unifund.pl w tytule maila: „Pozyskiwanie dotacji”
19.02.2016 09:37
O

Programista oraz Fundraiser

Fundacja Akceleracji Narodowej Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem osób, który stawia sobie za cel budowanie świadomości obywatelskiej na przestrzeni mającej wpływ, na jakość życia lokalnego oraz ogólnokrajowego. Ukierunkowaliśmy się m.in. na rozpowszechnianiu wiedzy oraz aktualnej informacji na temat sytuacji polskiej gospodarki, ekonomii oraz polityki. Naszym zadaniem jest między innymi: - budowanie zaufania społeczeństwa do władzy ... więcej »
Cała Polska
+48667631613
Poszukujemy osoby, która: - potrafi samodzielnie opracować wnioski aplikacyjne o dofinansowanie dla projektów „twardych” ze środków UE z perspektywy finansowania 2014-2020 (RPO, PO IiŚ, PO PW, PO PC, PROW itp.), - przeprowadzi niezbędne analizy - za pomocą generatora wniosków sporządzi dokumentację aplikacyjną wraz z załącznikami. Osoba przez nas poszukiwana powinna: - posiadać udokumentowane doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków w funduszy ... więcej »
Chałupnictwo - praca w domu przy komputerze. - Zdjęcia do ogłoszenia
Praca w domu przy komputerze. Wykonywanie prostych zadań przez komputer, internet. Możesz zarabiać 800 zł, 1600 zł czy nawet kilka tys. zł miesięcznie, w zależności od zaangażowania. Zajęcia nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności Wymagany komputer oraz stały dostęp do internetu. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą współpracy: www. ... więcej »
Ogłoszenia 17701 do 17720 z 44335
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)