Razem 251 501 ogłoszeń !
OFERUJę
28.11.2016 16:29

Karakara Dance Recruitment Agency poszukuje Pań zainteresowanych pracą w charakterze tancerki pole dance/ striptiz w Danii.

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego

- doświadczenie w tańcu

Obowiązki:

- taniec pole dance

- prywatne pokazy

- sprzedaż szampana

Oferujemy:

- praca w renomowanym duńskim Gentlemen's Clubie, umowa o pracę, 5 dni w tygodniu od wtorku do soboty

- kontrakt na min. 1 miesiąc, optymalnie na stałe

- legalna praca, podatek odprowadzany w Danii

- 10% prowizji od sprzedaży szampana

- 1 taniec prywatny - 500 DKK

- 5 tańców na scenie dziennie (1 taniec =

1 piosenka)- 100 DKK / 1 taniec

- napiwki 50/50

- zakwaterowanie płatne - 200 DKK dziennie

- oferty specjalne, np. prywatny 15 min show - 500 DKK, taniec wraz z inną tancerką - 1000 DKK i inne.

Zapraszamy do kontaktu work@karakara.pl

Formularz jest również dostępny na naszej stronie www.karakara.pl

Data: 28.11.2016 16:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493617
Rubryka ogłoszenia: Praca dla modelek i modeli

Zdjęcia (1)

Praca za granicą tancerka pole dance - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karakara
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.karakara.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karakara
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca dla modelek i modeli