Razem 251 453 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do miasta Düsseldorf: Parkieciarzy / cykliniarzy do kładzenia parkietu. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 2

• Miasto: Bielefeld, Westfalia Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Praca na pełny etat. 160 godz. tygodniowo + nadgodziny

• Główne zadania:

• Praca według planów i rysunków technicznych

• Kładzenie parkietów drewnianych

• Cyklinowanie parkietu

• Przycinanie pod wymiar i klejenie parkietu

• Zabezpieczenie powierzchni i konserwacja parkietu

Wymagania:

• Wiek: do 50 lat

• Zawód parkieciarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny jak np. stolarz oraz doświadczenie w zawodzie parkieciarza

• Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako parkieciarz

• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

• Dobra znajomości języka niemieckiego

• Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferta dla kandydatow:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 12 euro

• Dieta tygodniowa netto: 96 euro

• Zarobek miesięczny netto: od 1700 euro

• Mieszkanie zapewnione i odpłatne 120 do 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 17.06.2016 14:55
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 474206
Rubryka ogłoszenia: Praca rzemieślnicza

Parkieciarz cykliniarz ze znajomością języka niemieckiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca rzemieślnicza