Razem 251 727 ogłoszeń !
OFERUJę
18.07.2016 08:11

Sanpro Interim to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pilnie osób na stanowiska:

Pracownik Piecowni

Pracownik Odlewni

Pracownik Kompletacji

(nr ref. PC/P/1)

Do pracy w Krasnymstawie (WOJ. lubelskie)

Poszukujemy kandydatów do pracy dla naszego klienta będącego liderem w zakresie ceramiki sanitarnej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować współpracę osobom, które chętnie podejmą się zadań związanych z poprawianiem wad surowców, sortowaniem oraz kontrolą i obsługą pieca.

Warunki: W zamian za zaangażowanie pracodawca zapewnia umowę o pracę, pracę w systemie zmianowym, prace w prężnie rozwijającej się firmie, prace w doświadczonym zespole, szkolenie wdrażające do prac.

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów ceramicznych – m.in. poprawianie wad, sortowanie, kontrola i obsługa pieca, przyjęcie i wydawanie wyrobów/towarów, zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, zdejmowanie wyrobów ceramicznych z przenośnika na palety, pakowanie wyrobów ceramicznych zgodnie ze specyfikacją

Wymagania: chęć do pracy, sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia

Oferujemy DOWÓZ/ ZAKWATEROWANIE

ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesyłanie zgłoszeń na email praca.tarnow@impel.pl (w temacie prosimy wpisać nr ref) lub kontakt tel. 510 013 799

W przesyłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Data: 18.07.2016 08:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479611
Rubryka ogłoszenia: Praca rzemieślnicza

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sanpro
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510013799
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sanpro
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca rzemieślnicza