Razem 251 432 ogłoszeń !

PRACOWNIK STOLARNI

(Kraków – Nowa Huta)

Jesteśmy agencją rekrutacji i szukamy obecnie pracownika do zakładu stolarskiego z Krakowa

Chcesz zdobyć doświadczenie jako STOLARZ? Aplikuj!

TWOJE OBOWIĄZKI:

- praca przy produkcji mebli

- obsługa maszyn stolarskich: piły, szlifierki, frezarki, wyrzynarki

- montaż mebli u klienta

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

- pracę od zaraz w godzinach 7-15

(czasem wyjazd za granicę na montaż mebli)

- po miesięcznym okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę

- pomoc i wsparcie doświadczonych pracowników

- możliwość zdobycia doświadczenia

WYSTARCZY, ŻE…

- masz chęci do pracy, jesteś zaangażowany, umiesz pracować w zespole

- jesteś punktualny i skrupulatny

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale NIE JEST to konieczne

Zapraszamy do aplikowania zarówno osoby z doświadczeniem, jak i takie, które dopiero chcą je zdobyć. Gwarantujemy pomoc i opiekę, w zamian oczekujemy zaangażowania i chęci do nauki!

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV na adres aleksandra.czarniecka@jobsplus.pl z dopiskiem STOLARZ/KRAKÓW

CZEKAMY NA CIEBIE! POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 02.09.2016 16:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 489076
Rubryka ogłoszenia: Praca rzemieślnicza

Chcesz zdobyć doświadczenie jako STOLARZ? Aplikuj! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobs plus (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48730111926
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca rzemieślnicza Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca rzemieślnicza