Razem 251 525 ogłoszeń !

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej – Praca w domu

Jeśli nie lubisz rozmawiać, sprzedaż telefoniczna jest Ci obca, masz wadę wymowy, ograniczone słownictwo nie wysyłaj Nam swojego CV.

Musisz sam/sama wiedzieć czy znasz się na tej pracy. Nasze szkolenie ogranicza się do minimum i jest przeprowadzane telefonicznie. Tłumaczymy tylko co będziesz sprzedawać. Nie przeprowadzamy szkoleń z technik sprzedaży.

Opis stanowiska:

- Praca w domu – sprzedaż tanich stron internetowych – „dla każdego”

- Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych.

- Brak celów sprzedażowych – rozliczanie prowizyjne. Na pracę możesz poświęcać 5, lub 250 godzin w miesiącu. Wszystko zależy od wolnego czasu i kwoty jaką chcesz zarobić.

Wymagania:

- Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

- Dobrej dykcji, pewności siebie, oraz swobody wypowiedzi

- Dobra obsługa komputera, oraz znajomość Internetu

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę zlecenie. Dla najlepszych sprzedawców możliwa umowa o pracę.

- Brak minimalnego wynagrodzenia – 75 zł ( na rękę ) od sprzedanej strony internetowej ( wartość strony 300 zł ) – Wynagrodzenie dla sprzedawcy to 25% wartości strony.

- Możliwość budowania własnych grup sprzedawców – tylko dla najlepszych.

Jeśli jesteś samodzielny, a organizacja pracy przychodzi Ci z łatwością - Nasza oferta pracy będzie dla Ciebie idealna.

Data: 06.11.2015 06:41
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436628
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. sprzedaży tel - praca w domu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Radosław
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.bestcard.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Radosław
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu