Razem 261 790 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
17.11.2015 21:02

Program jest efektem współpracy czterech specjalistów od reklamy internetowej, którym zależało na zaoferowaniu usługi o najwyższej jakości. Jednym z nich jest Charles Scoville, który ceniony jest za swoje uczciwe podejście do biznesu.

Założenia programu są proste: dochody firmy dzielone nie tylko pomiędzy właścicieli firmy, ale również zwyczajnych użytkowników, którzy posiadają wykupione paczki reklamowe (AdPack).

Ciekawe jest to, że nawet jeżeli użytkownik nie chce inwestować swoich pieniędzy, to i tak ma możliwość zarabiania z Traffic Monsoon nawet kilka dolarów miesięcznie! Wystarczy tylko regularnie logować się na swoje konto i klikać w dostępne na swoim profilu reklamy.

Dużo większe pieniądze można jednak zarobić na wspomnianych AdPackach. W tym przypadku użytkownik wpłaca 50 dolarów, za co otrzymuje 20 kliknięć w swoje banery oraz 1000 kredytów pozwalających na promowanie własnych storn internetowych. Najważniejsze jest jednak to, że jeżeli każdego dnia poświęci się chwilę na zalogowanie do serwisu i kliknięcie w 10 reklam, dodatkowo otrzymuje się zyski wypracowane z wpłaconych przez siebie pieniędzy i to aż do momentu, w którym wygenerują one 55 dolarów.

Podsumowując, z każdej wpłaconej paczki (AdPack) o wartości 50 dolarów po kilkudziesięciu dniach otrzymuje się 55 dolarów, które można od razu wypłacić.

Warto również wspomnieć o kolejnej zalecie programu, a mianowicie o tym, że pieniądze z paczek naliczane są co godzinę, więc nawet po kilku dniach można w razie potrzeby wypłacić uzbieraną do tego czasu kwotę.

Po dołączeniu do programu można również pomyśleć o promowaniu go wśród swoich znajomych, bo nie dość, że wówczas otrzymuje się aż 10% od wszystkich dokonanych przez nich zakupów, to dodatkowo można zarabiać na klikanych przez nich reklamach.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do Traffic Monsoon i zarabianiem prawdziwych pieniędzy, to skontaktuj się ze mną, a otrzymasz dodatkowe wskazówki i wsparcie merytoryczne . Pamiętaj, że można zarabiać bez wpłacania jakichkolwiek pieniędzy, ale jednocześnie dzięki zainwestowaniu środków można się wzbogacić w dużo krótszym czasie.

Zapraszam do bezpłatnej rejestracji:

https://trafficmonsoon.com/?ref=wasik111

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.11.2015 21:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438454
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
CHCESZ ZARABIAĆ W INTERNECIE - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: miredo (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://trafficmonsoon.com/?ref=wasik111
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)