Razem 263 221 ogłoszeń !
OFERUJę
16.08.2017 14:34

Jako Grupa ContactHouse.pl Sp z o.o. od kilku lat aktywnie działamy w branży Call Center, wciąż poszerzając grono klientów. Działamy dynamicznie, szukamy kreatywnych rozwiązań, dostarczamy wysoce skuteczne narzędzia.

Na chwilę obecną Grupa ContactHouse.pl prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opiekun klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Praca w systemie zdalnym - home office

Zadania na tym stanowisku:

- Utrzymywanie kontaktu z klientami niemieckojęzycznymi (telefonicznie oraz mailowo)

- Obsługa systemu zamówień

- Weryfikacja poprawności danych

- Kontakt z działem logistyki

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1/C2)

- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

- Umiejętność pracy w systemie home office (praca zdalna)

- Swobodna obsługa komputera

- Dostęp do komputera oraz stałego łącza internetowego

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

- Pracę w systemie home office (praca zdalna) bez konieczności pojawiania się w siedzibie firmy

- W zależności od potrzeb Kandydata - pracę w stałych bądź elastycznych godzinach pracy, także w formie pracy dorywczej minimum kilka godzin w tygodniu

- Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz rozwijających umiejętności

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- System premiowy uzależniony od osiąganych wyników

- Wsparcie na każdym etapie pracy

- Partnerską atmosferę współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hello@contacthouse.pl

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 16.08.2017 14:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 550977
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu

Zdjęcia (1)

Opiekun klienta z językiem niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział HR (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu