Razem 262 070 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza Agencja Pracy NEW LIFE PL SP. Z o.o. specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników m.in. z Ukrainy, Białorusi oraz Rosji.

Proponujemy Państwu pełną obsługę personalną tzn. leasing pracowniczy - wówczas gwarantujemy ciągłość pracy na powierzonej nam ilości wakatów na warunkach ustalonych w Państwa zakładzie. Przy tym wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika będą obowiązywały po stronie Naszej Agencji.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego też oferujemy wykwalifikowanych pracowników w postaci jednorazowej prowizji, wysyłamy Państwu określoną liczbę osób, które zasilą szeregi Państwa firmy/ działalności. Dysponujemy szerokim wyborem profesji, począwszy od opiekunek do osób starszych, pomocy kuchennej, kelnerów, pracowników fizycznych, pomocników na produkcji, stolarza, kierowców kat. B/C+E kończąc na kucharzach, traktorzystach, lakiernikach, malarzach, zbrojarzach, budowlańcach.

Zapewniamy efektywną oraz przyjemnąwspółpracę. Nasza agencja może zaspokoić Państwa potrzeby na poziomie 150 pracowników miesięcznie.

Oferujemy szybką i skutecznąwymianę pracowników zapewniając ciągłość potrzeb pracowniczych. Zainteresowanych Państwa zapraszam do kontaktu:

Grygorchuk Svitlana

Specjalista ds. rekrutacji

newlife.svitlana1@gmail.com

tel. +48 530 854 401

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.03.2018 13:36
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 584021
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Svitlana Grygorchuk
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48530854401
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Svitlana Grygorchuk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)