Razem 261 802 ogłoszeń !
OFERUJę
27.07.2018 10:00

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

HYDRAULIK

Stanowisko: Hydraulik

Lokalizacja: Bobritzsch- Hilbersdorf, niedaleko od Drezna

Zakres obowiązków:

Montaż instalacji grzewczo- sanitarnych

Wymagania:

wykształcenie zawodowe albo doświadczenie na ww. Stanowisku

znajomość rysunku technicznego

znajomość języka niemieckiego mile widziana

własny samochód mile widziany

Oferujemy:

umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ

praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin

atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

zapenione zakwaterowanie , pokoje max. 2-3 osobowe

zożliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 575 440 254

Data: 27.07.2018 10:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 599101
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EastPower Sp. Z.o.o (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48575440254
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu