Razem 259 149 ogłoszeń !
OFERUJę
12.09.2018 14:42

Agencja Pracy East Power sp. z o.o. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Stanowisko: Operator CNC

Rozpoczęcie pracy: 10.09.2018

Miejsce pracy: NIEDERKASSEL

Ilość wakatów: 2

Stawka: 13 EUR/brutto + dodatki wg iGZ

Zakwaterowanie:

• Organizacja zakwaterowania po stronie klienta

• Mieszkanie w pełni wyposażone

Opis stanowiska:

• Pracowanie według rysunku,

• Operowanie maszyn o systemie Haidenhein

• Wykonywanie poleceń bezpośrednio od przełożonego

Wymagania:

• Doświadczenie minimum rok,

• Znajomość systemu Haidenhain: TNC 355, TNC 430, TNC 530, TNC 640

• Mile widziane podstawowe znajomości j. niemiecki

• Własny samochód

• Gotowość do nauki języka

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV pod adres: rekrutacja@eastpower.pl

Lub kontakt telefoniczny: +48 530 844 775 / +48 575 440 254

Data: 12.09.2018 14:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604387
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EastPower Sp.Z.o.o (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48530844775
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu