Razem 258 514 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biura pracy
Opiekun/ka do Pani, Kassel 	- od zaraz- 1400 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN/OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel. Poszukujemy opiekuna do 81 letniej Pani , która mieszka w mieszkaniu w okolicy Kassel. Pani ma początki demencji i cierpi na inkontynencję, porusza się przy pomocy ... więcej »
Firma Medcare24 poszukuje osób, które chcą pracować jako opiekun/ka osób starszych na terenie Niemiec. Działamy na terenie całego kraju. Praca opiekuna głównie opiera się na wspieraniu osoby starszej w podstawowych, codziennych czynnościach, takich jak pomoc w poruszaniu się i pielęgnacji ciała, w przygotowywaniu i przyjmowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wymagamy: - znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum podstawow ... więcej »
Cała Polska
+48517327783
OPIEKUNKA LUB OPIEKUN DO PANI,  Niemcy, Bruckmuhl - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA LUB OPIEKUN DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bruckmuhl. Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 94 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Bruckmuhl. Pani porusza się przy pomocy wózka (konieczny transfer), ma lekką demencję, niedosłyszy. Podopieczna potrz ... więcej »
Opiekun/ka osób starszych w Niemczech - Zdjęcia do ogłoszenia
NterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/ka osób starszych w Niemczech ... więcej »
Podlaskie
+48666826909
02.12.2018 07:14
Cena: 1 Zł.
O

Praca opiekunka osób starszych Niemcy Esslingen

Praca opiekunka osób starszych Niemcy Esslingen - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracuj w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych ! Stawka: 1350 EURO + 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ Lokalizacja: Esslingen Podopieczny cierpi na zaawansowaną demencję oraz niedowład prawej ręki. Pan mało mówi, orientacja czasowo-przestrzenna jest zaburzona. Podopieczny przesypia noce. Porusza się samodzielnie lub ze wsparciem drug ... więcej »
OPIEKUN / ASYSTENT PIELĘGNIARSKI - PRACA W NIEMCZECH - Zdjęcia do ogłoszenia
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy: Opiekun - asystent pielęgniarski Zakres obowiązków: - Podstawowa opieka medyczna (mobilizacja, profilaktyka), - Prowadzenie bieżącej dokumentacji, organizacją pracy, praca administracyjna Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie w ... więcej »
Zagranica
+48570901449
Opiekun od zaraz  do Pary, Kassel, Niemcy- Stawka 1900 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN DO MAŁŻEŃSTWA CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel. Poszukujemy opiekuna do 81 letniej Pani i 80 letniego Pana, którzy mieszkają w mieszkaniu w okolicy Kassel. Pani ma początki demencji i cierpi na inkontynencję, porusz ... więcej »
Opiekun do pary, kassel, Niemcy- Stawka 1550 euro/msc - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN DO MAŁŻEŃSTWA CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel. Poszukujemy opiekuna do 81 letniej Pani i 80 letniego Pana, którzy mieszkają w mieszkaniu w okolicy Kassel. Pani ma początki demencji i cierpi na inkontynencję, porusz ... więcej »
Praca opieka Niemcy 1350 EURO / Opiekun lub Opiekunka  osób - Zdjęcia do ogłoszenia
Opiekun lub Opiekunka osób starszych Niemcy , miejscowość Gevelsberg Stawka: 1350 EURO Podopieczny (88 l.) cierpi na osłabienie starcze; jest po wylewie, po którym ma ograniczoną ruchowość prawej strony ciała. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy podnoszeniu się. Podczas kąpieli Senior chce radzić sobie sam, ale c ... więcej »
Opiekunka do Pana, Norhausen, Niemcy- Stawka 1450 Euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN DO PANA CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Nordhausen. Poszukujemy opiekuna do 91 letniego Pana, która mieszka sam w mieszkaniu w Nordhausen. Pan ma początki demencji, problemy z ciśnieniem i sercem. Pan porusza się przy pomocy wózka/r ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Opiekun/ ka do Pani- Monachium, Niemcy-od 24 wrzesnia - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN LUB OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Feldkirchen- okolice Monachium Poszukujemy opiekuna lub opiekunki do 90 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Feldkirchen Podopieczna cierpi na kamicę nerkowa, osteoporozę, Parkinsona i częściową inkontynecj ... więcej »
16.09.2018 06:44
Cena: 1 Zł.
O

Praca w opiece w Niemczech Poczdam

Praca w opiece w Niemczech Poczdam - Zdjęcia do ogłoszenia
NOWE ZLECENIE DLA OPIEKUNA DO SAMODZIELNEGO SENIORA. Stawka: 1350 EURO Lokalizacja: 14476 Poczdam Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! Podopieczny ma 63 lata i cierpi na demencje oraz chorobę Alzheimera, potrzebuje wsparcia Opiekuna, który otoczy go opieką. Pan porusza się samodzielnie oraz sa ... więcej »
Opiekun/ ka do Pani - Niemcy, Garmisch-Partenkirchen-1600eur - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Garmisch-Partenkirchen. Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 90 letniego Pana, który mieszka z żoną w domu w Garmisch-Partenkirchen. Pan porusza się przy pomocy wózka cierpi na in ... więcej »
Opiekun/ Opiekun do Pana,   Strasburg- Niemcy-1500 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca. P ... więcej »
24.08.2018 12:20
Cena: 6 000 Zł.
O

OPIEKUNKA/OPIEKUN od 29.08 - PREMIA 200 EURO

OPIEKUNKA/OPIEKUN od 29.08 - PREMIA 200 EURO - Zdjęcia do ogłoszenia
PANI ELISABETH Z RAUBLING (ZMIANA OD 29.08) Data wyjazdu: 29.08.2018 Czas pracy: 2 miesiące Miejsce: 83026 Raubling Znajomość języka: dobra Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus Kontakt w sprawie oferty: Zadzwoń: +48 883 357 377 Wyślij SMS o treści: OPIEKA - odzwonimy aplikuj on-line Nr ref: 6111 http://idealpflege.pl/aplikacja/ N ... więcej »
Praca Niemcy- Opieka osób starszych- do 1400 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne poszukuje osób do pracy w Niemczech w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Wyjedź z nami i spełniaj swoje marzenia. Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 euro, podwyżki, zakwaterowanie i wyżywienie. Poszukujemy osób z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem p ... więcej »
Cała Polska
+48886691787
Opiekun/ Opiekunka do Pana -ok. Strasburga - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca ... więcej »
07.08.2018 12:08
O

Opiekunka osób starszych

Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech. Obowiązki opiekunki: • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych • drobne prace domowe • robienie zakupów • dotrzymywanie towarzystwa Gwarantujemy: • Opłacone składki ZUS • Atrakcyjne zarobki • Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego • Profesjonalne szkolenia z zakresu opieki • Całodobowe wsparcie Obecnie poszukujemy opiekunki d ... więcej »
Cała Polska
+48666096762
Opiekun/ka do Pana -ok. Strasburga-Niemcy-1300 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca. P ... więcej »
Oferta dla Pani Opiekunki – sprawdzone miejsce pracy – nawet - Zdjęcia do ogłoszenia
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczen ... więcej »
Cała Polska
+48123411515
Ogłoszenia 1 do 20 z 324
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)