Razem 255 129 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biura pracy
Opiekunka do Pana, Niemcy, Bad Salzulfen- 1300 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Salzuflen Poszukujemy opiekunki do Pana, który mieszka sam w mieszkaniu w Bad Salzuflen. Pan porusza się samodzielnie, cierpi na cukrzycę Podopieczny potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toalet ... więcej »
Opiekun/ ka do Pani- Monachium, Niemcy-od 24 wrzesnia - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN LUB OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Feldkirchen- okolice Monachium Poszukujemy opiekuna lub opiekunki do 90 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Feldkirchen Podopieczna cierpi na kamicę nerkowa, osteoporozę, Parkinsona i częściową inkontynecj ... więcej »
Opiekunka do Pani, Weinstadt- Niemcy-1500euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Weinstadt. Poszukujemy opiekunki do 82 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Weinstadt. Pani ma początki demencji, cierpi na reumatyzm i problemy ciśnieniem krwi. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościa ... więcej »
Opiekunka do pani, Fridingen- Niemcy - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Fridingen. Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani, która mieszka z partnerem w domu w Fridingen. Pani porusza się przy pomocy wózka/ rollatora, cierpi na Parkinsona i początki demencji. Podopieczna potrzebuje wsparcia w c ... więcej »
Opiekunka do Pani-   Niemcy, Abstatt (okolice Hielbronn) - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Abstatt (okolice Hielbronn) Poszukujemy opiekunki do 88 letniej Pani, która mieszka sama w mieszkaniu w Abstatt. Pani cierpi na białaczkę, nadciśnienie, demencję oraz inkontynecję. Pani porusza się przy pomocy rollatora. Po ... więcej »
Opiekunka do Pani, Dürabuch- okolice Monachium - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Dürabuch- okolice Monachium Poszukujemy opiekunki do 58 letniego Pana, która mieszka sam w domu w okolicy Monachium. Pan jest po udarze- ma sparaliżowaną lewą stronę ciała i ma inkontynecję. ... więcej »
Pomoc domowa- Regensburg- Niemcy - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: POMOC DOMOWA CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Regensburg. Poszukujemy pomocy domowej dla Pani, która mieszka z mężem i dziećmi (15 i 12 lat) w mieszkaniu w Regensburg. Pani choruje na raka obojczyka i ze względu na radioterapie jest osłabiona ... więcej »
30.08.2018 14:36
Cena: 6 000 Zł.
O

Opiekun osoby starszej

Opiekun osoby starszej - Zdjęcia do ogłoszenia
Iskierka Usługi Opiekuńczo-Terapeutyczne poszukuje pracowników! Oferujemy pracę w Niemczech jako opiekunka nad osobami starszymi. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, pobyt wraz z wyżywieniem i zwrotem kosztów podróży, a co bardzo ważne umowę o prace. Więcej informacji pod numerem telefonu: 886691787 lub mailowo: iskierkauslugi@onet.pl
Cała Polska
+48886691787
Opiekunka do Pary, Heilbronn- Niemcy   - Stawka 1450 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
. EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PARY Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Heilbronn. Poszukujemy opiekunki do małżeństwa (77 letniej Pani i 77 letniego Pana), którzy mieszkają w Heilbronn. Pan cierpi na Parkinsona ... więcej »
Opiekun/ ka do Pani - Niemcy, Garmisch-Partenkirchen-1600eur - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Garmisch-Partenkirchen. Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 90 letniego Pana, który mieszka z żoną w domu w Garmisch-Partenkirchen. Pan porusza się przy pomocy wózka cierpi na in ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Opiekunka do Pary, Memmingen- Niemcy-Stawka 1500 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PARY Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Memmingen Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani i 84 letniego Pana, którzy mieszkają w domu w okolicach Memmingen. W domu obok mieszka cór ... więcej »
Opiekun/ Opiekun do Pana,   Strasburg- Niemcy-1500 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca. P ... więcej »
Opiekunka do Pani- Fridingen- Niemcy- 1450 euro netto! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Fridingen. Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Fridingen. Pani porusza się przy pomocy wózka/ rollatora, cierpi na Parkinsona i początki demencji. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codzi ... więcej »
Opiekunka do Pary- Kassel- Niemcy- Zlecenie od 31.8.18! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PARY CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel Poszukujemy opiekunki do 88 letniego Pana i 90 letniej Pani, którzy mieszkają w domu w okolicy Kassel. Pani ma inkontynecję i porusza się przy pomocy rollatora. Pani porusza ... więcej »
Opiekunka do Pani- od zaraz  ( Murnau, Niemcy) - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Murnau. Poszukujemy opiekunki do 90 letniej Pani, która mieszka z mężem w domu w Murnau. Pani choruje na cukrzycę, ma inkontynencję i reumatyzm. Pani porusza się przy pomocy rollatora lub las ... więcej »
Opiekunka od zaraz- Raubling- 1400 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege, jako agencja zatrudnienia oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Raubling. Poszukujemy opiekunki do 94 letniej Pani, który mieszka z córką i jej mężem w domu w Raubling. Pani ma początki demencji, problemy z sercem, jest po udarze; porusza się przy pomocy wózka ... więcej »
Opiekunka do Pana, Bad Salzulfen- na 6 tygodni! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Salzuflen Poszukujemy opiekunki do Pana, który mieszka sam w mieszkaniu w Bad Salzuflen. Pan porusza się samodzielnie, cierpi na cukrzycę Podopi ... więcej »
Opiekunka do Pana, Kassel, Niemcy-Stawka 1400 euro netto - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Kassel. Poszukujemy opiekunki do 83 letniego Pana, który mieszka sam w domu w Kassel. Pan cierpi na reumatyzm, cukrzycę, inkontynencję oraz polineuropatię. Pan porusza się przy pomocy wózka- konieczne wsparcie w transferze ... więcej »
Opiekunka do Pani, Niemcy, Herrsching am Ammersee. - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Herrsching am Ammersee. Poszukujemy opiekunki do Pani (175 cm wzrostu i 80 kg), która mieszka sama w domu w Hersching am Amersee. Pani porusza się przy pomocy rollatora, ma guza w rdzeniu ... więcej »
Opiekunka z podstawoym niemieckim  do Pani, Waldorf - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Walldorf. Poszukujemy opiekunki do 93 letniej Pani, która mieszka sama w mieszkaniu w Walldorf. Pani porusza się przy pomocy wózka/rollatora. Pani cierpi na demencję. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnośc ... więcej »
Ogłoszenia 101 do 120 z 501
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)