Razem 254 107 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biura pracy
Opiekun/ ka do Pani - Niemcy, Garmisch-Partenkirchen-1600eur - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Garmisch-Partenkirchen. Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 90 letniego Pana, który mieszka z żoną w domu w Garmisch-Partenkirchen. Pan porusza się przy pomocy wózka cierpi na in ... więcej »
Opiekunka do Pary, Memmingen- Niemcy-Stawka 1500 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PARY Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Memmingen Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani i 84 letniego Pana, którzy mieszkają w domu w okolicach Memmingen. W domu obok mieszka cór ... więcej »
Opiekun/ Opiekun do Pana,   Strasburg- Niemcy-1500 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca. P ... więcej »
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORKI! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: MEDLINGEN (BAWARIA) START: OD 11.09! PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 87 lat, 66 kg, 164 cm; Choroby: demencja, inkontynencja, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, osłabienie starcze; Mobilność: podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim; Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka w domu z ogrodem na wsi; Dla opiekunki: osobny pokój z t ... więcej »
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORKI+ PREMIA WAKACYJNA! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: SATTELDORF-BRONNHOLZHEIN (BADENIA WIRTEMBERGIA) START: OD 13.09 PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 86 lat; 82 kg; 165 cm; Choroby: po udarze, dużo śpi; Mobilność: podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim; Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka sama w mieszkaniu; Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wo ... więcej »
Opiekunka do Pani- Fridingen- Niemcy- 1450 euro netto! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Fridingen. Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Fridingen. Pani porusza się przy pomocy wózka/ rollatora, cierpi na Parkinsona i początki demencji. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codzi ... więcej »
Opiekunka do Pary- Kassel- Niemcy- Zlecenie od 31.8.18! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PARY CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel Poszukujemy opiekunki do 88 letniego Pana i 90 letniej Pani, którzy mieszkają w domu w okolicy Kassel. Pani ma inkontynecję i porusza się przy pomocy rollatora. Pani porusza ... więcej »
Pracownik Fizyczny z autem – legalna praca w Niemczech - Zdjęcia do ogłoszenia
HR Navigator – Twój kierunek na lepszą jakość pracy! Pracownik Fizyczny w Sortowni GLS Germany – z autem Miejsce pracy: okolice Kassel (Hesja) Do Twoich zadań będzie należało: Twoim zadaniem będzie załadunek/rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, przepychanie paczek na taśmie oraz naprawa uszkodzonych przesyłek. Codziennie przez Twoje rę ... więcej »
Zagranica
+48571322118
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORKI+ PREMIA WAKACYJNA! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: VAIHINGEN AN DER ENZ (BADENIA WIRTEMBERGIA) START: OD ZARAZ! PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 74 lata; Choroby: niewidoma, demencja; Mobilność: podopieczna porusza się samodzielnie; Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka sama; Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia. ZADANIA OPIEKU ... więcej »
Opiekunka do Pani- od zaraz  ( Murnau, Niemcy) - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Murnau. Poszukujemy opiekunki do 90 letniej Pani, która mieszka z mężem w domu w Murnau. Pani choruje na cukrzycę, ma inkontynencję i reumatyzm. Pani porusza się przy pomocy rollatora lub las ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Opiekunka od zaraz- Raubling- 1400 euro - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege, jako agencja zatrudnienia oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Raubling. Poszukujemy opiekunki do 94 letniej Pani, który mieszka z córką i jej mężem w domu w Raubling. Pani ma początki demencji, problemy z sercem, jest po udarze; porusza się przy pomocy wózka ... więcej »
Opiekunka do Pana, Bad Salzulfen- na 6 tygodni! - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Salzuflen Poszukujemy opiekunki do Pana, który mieszka sam w mieszkaniu w Bad Salzuflen. Pan porusza się samodzielnie, cierpi na cukrzycę Podopi ... więcej »
Opiekunka do Pana, Kassel, Niemcy-Stawka 1400 euro netto - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Kassel. Poszukujemy opiekunki do 83 letniego Pana, który mieszka sam w domu w Kassel. Pan cierpi na reumatyzm, cukrzycę, inkontynencję oraz polineuropatię. Pan porusza się przy pomocy wózka- konieczne wsparcie w transferze ... więcej »
Opiekunka do Pani, Niemcy, Herrsching am Ammersee. - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Herrsching am Ammersee. Poszukujemy opiekunki do Pani (175 cm wzrostu i 80 kg), która mieszka sama w domu w Hersching am Amersee. Pani porusza się przy pomocy rollatora, ma guza w rdzeniu ... więcej »
Opiekunka z podstawoym niemieckim  do Pani, Waldorf - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Walldorf. Poszukujemy opiekunki do 93 letniej Pani, która mieszka sama w mieszkaniu w Walldorf. Pani porusza się przy pomocy wózka/rollatora. Pani cierpi na demencję. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnośc ... więcej »
Opiekunka do Pani- Norden, Niemcy- na 2 miesiące - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Norden (Północne Niemcy). Poszukujemy opiekunki do 84 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Norden. Pani jest obecnie osobą leżącą z powodu osłabienia, ale zwykle porusza się przy pomocy wózka/rollatora. Podopieczna ... więcej »
Opiekun/ Opiekunka do Pana -ok. Strasburga - Zdjęcia do ogłoszenia
EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Strasburga Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 79-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Strasburga. Podopieczny cierpi na Parkinsona (wczesne stadium) oraz ma wszczepiony rozrusznik serca ... więcej »
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORKI+ ANIELSKI PAKIET PREMIOWY! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: BOCHUM (NADRENIA PÓŁNOCNA WESTFALIA) START: OD 01.10-24.10! PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 88 lat; 85 kg, 165 cm; Choroby: demencja, inkontynencja, nadciśnienie; Mobilność: podopieczna porusza się samodzielnie; Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka w domu; Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wolnego ... więcej »
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORA+ PREMIA WAKACYJNA! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: NEUHAUSEN (BADENIA WIRTEMBERGIA) START: OD 01.09 PROFIL PODOPIECZNEGO: Mężczyzna: 71 lat; 80 kg; 175 cm; Choroby: po wylewie, padaczka, nadciśnienie, COPD; Mobilność: podopieczny porusza się na wózku; Warunki mieszkaniowe: podopieczny mieszka sam w domu; Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wolnego w ci ... więcej »
POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SENIORKI+ PREMIA WAKACYJNA! - Zdjęcia do ogłoszenia
LOKALIZACJA: SATTELDORF-BRONNHOLZHEIN (BADENIA WIRTEMBERGIA) START: OD 13.09 PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 86 lat; 82 kg; 165 cm; Choroby: po udarze, dużo śpi; Mobilność: podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim; Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka sama w mieszkaniu; Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wo ... więcej »
Ogłoszenia 161 do 180 z 849
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)