Razem 268 642 ogłoszeń !
OFERUJę
06.07.2010 13:03

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doswiadczonych kierowcow kategorii C+E, ktorzy przez co najmniej 2 ostatnie lata pracowali w zawodzie. Oferujemy prace w Wielkiej Brytanii w okolicach Peterborough/Cambridge oraz Runcorn/ Liverpool.

Jazda odbywa sie na zmianach dziennych i nocnych i polega na przewozeniu naczep na stalych trasach na terenie Wielkiej Brytanii.

Oferujemy przynajmniej 3-6 zmian w tygodniu, kontrakt 6 miesieczny z mozliwoscia przedluzenia.

Wynagrodzenie:

76.80 GBP brutto/ zmiana lub przy rozliczaniu przez firme zewnetrzna (umbrella company) 87.46 GBP brutto/zmiana

Wymagania

Wymagania:

-posiadanie prawa jazdy CE przynajmniej od 24 miesiecy.

- minimum 2 ostatnie lata doswiadczenia w prowadzeniu ciagnika sodlowego z naczepa

- cyfrowa karte kierowcy

-ze wzgledu na ubezpieczenie kandydaci powinni miec ukonczone 25 lat.

- nie wiecej niz 6 punktow karnych na brytyjskim prawie jazdy.

-prawo jazdy brytyjskie lub EU zarejestrowane w DVLA.

W celu zlozenia aplikacji rosimy o przesylanie cv w jezyku angielskim na adres:

jobs@fcs-resourcing.com

PROSIMY O UMIESZCZENIE W TYTULE NUMERU REFERENCYJNEGO: ACE/ - ZGLOSZENIA BEZ CV NIE BEDA ROZPATRYWANE

Data: 06.07.2010 13:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 125730
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Kierowcy CE - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agata/Kat
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +441159531015
Telefon 2: +441159531016
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Agata/Kat
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą