Razem 263 249 ogłoszeń !
OFERUJę
26.03.2011 15:59

MURARZ

Zadania: wszelkiego rodzaju prace murarskie przy różnych budowach.

Wymagania: jeśli masz już jakieś doświadczenie w pracy w budownictwie, praca na budowie sprawia Ci przyjemność, masz umiejętności techniczne, jesteś niezawodny i punktualny, czekamy właśnie na Ciebie.

Warunki: oferujemy różnorodną i ciekawą pracę w poszczególnych miejscach kraju lub na budowie w danym regionie na terenie Szwajcarii. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zapewniamy również optymalne wsparcie podczas pracy w zmotywowanym i koleżeńskim zespole. Datę rozpoczęcia pracy, czas trwania umowy oraz miejsce wykonywania pracy podamy po indywidualnych uzgodnieniach.

Od: 1.05.2011 r.

Bazylea

Wymagania:

1.Doświadczenie 3 lata.

2. Znajomość języka niemieckiego.

Data: 26.03.2011 15:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 161217
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: euspecjalista.eu
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: leszek.wlekly@addcon-swiss.pl
Web: www.euspecjalista.eu
Pozostałe ogłoszenia firmy euspecjalista.eu
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą