Razem 263 249 ogłoszeń !
OFERUJę
10.01.2013 11:54

Dla naszego wieloletniego klienta, sprawdzonej i rzetelnej firmy pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelnerka

Miejsce pracy : West Yorkshire UK

Obowiązki:

- przyjmowanie i serwowanie zamówień

- sprzątanie (restauracja, plac zabaw dla dzieci, toalety)

- pomoc w obsłudze organizowanych przyjęć dla dzieci

- inne zadania wynikające z aktualnych potrzeb restauracji

Wymagania :

- doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

- konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość słownictwa branżowego)

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

- wysoka motywacja do pracy

- dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- wynagrodzenie £6.10 na godzinę (40 godzin tygodniowo)

- roczny kontrakt o pracę

- pokój z wyżywieniem za 55GBP tygodniowo

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w języku angielskim oraz referencji na adres: biuro@polishpersonnel.com z dopiskiem „Kelnerka” w tytule wiadomości.

Prosimy załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data: 10.01.2013 11:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 260561
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Polish Personnel
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polishpersonnel.com
Telefon: +48618330952
Pozostałe ogłoszenia firmy Polish Personnel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą