Razem 251 579 ogłoszeń !

Szukamy osób chętnych do pracy jako Opiekun - Opiekunka osób starszych w Niemczech.

Bezpieczna, legalna praca dla sprawdzonego pracodawcy!

Poszukujemy kandydatów z całej Polski, którzy chcą legalnie pracować za granicą.

WYMAGANIA

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

-pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

OFERUJEMY

-legalne i bezpieczne zatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie

-zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy

-elastyczne terminy i zasady wyjazdów

-bezpłatny dojazd do klienta

-ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową

-pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników o komfort pracy

OBOWIĄZKI

-sprawowanie podstawowej opieki

-wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

-proste prace domowe

Prześlij zgłoszenie z CV na adres: stanislaw.altencare24@wp.pl

Data: 14.12.2014 18:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 343534
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (4)

Opiekun osoby starszej w Niemczech, pewna oferta - Zdjęcie nr 1Opiekun osoby starszej w Niemczech, pewna oferta - Zdjęcie nr 2Opiekun osoby starszej w Niemczech, pewna oferta - Zdjęcie nr 3Opiekun osoby starszej w Niemczech, pewna oferta - Zdjęcie nr 4
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Stanisław
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Stanisław
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą