Razem 263 700 ogłoszeń !
OFERUJę
17.09.2014 11:50

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i norweskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy (praca przy klatkach schodowych)

Lokalizacja: Bergen, Hordaland

Obowiązki:

- prace przy szalunkach tradycyjnych i systemowych: Peri, Doka, Hunnebeck itp.

- praca na podstawie rysunku technicznego

- instalacja schodów na klatkach schodowych

Wymagania:

- minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia jako cieśla szalunkowy (wymagane referencje pisemne lub ustne)

- wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny)

- dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny)

- umiejętność czytania i pracy na podstawie rysunku technicznego (warunek konieczny)

- samodzielność na zajmowanym stanowisku

- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

Oferta:

- umowa o pracę na norweskich warunkach (wraz z dodatkami)

- zorganizowane zakwaterowanie

- pomoc w załatwieniu formalności i zalegalizowania pobytu na terenie Norwegii (również z rodziną)

- wynagrodzenie NOK 200 netto za godzinę

- możliwość pracy w nadgodzinach

- długoterminowe, stabilne zatrudnienie

Zainteresowany? Wyślij CV już dziś na adres: rekrutacja@ksps.com.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referencyjnego CSZ/NO/KS

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Data: 17.09.2014 11:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 355659
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata Furtak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Małgorzata Furtak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą