Razem 251 568 ogłoszeń !

Opiekun/ka do seniora, seniorki w Niemczech, legalnie i pewnie

ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą, jako: OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych - ze znajomością języka niemieckiego

Program skonstruowany dla osób szukających uczciwego pracodawcy, pewnych miejsc pracy.

Nie zwlekaj zgłoś się już dziś!!

Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie

• atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką/Opiekunem

• zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy

• elastyczne terminy i zasady wyjazdów

• bezpłatny dojazd do klienta

• ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)

• pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek, opiekunów

Kursy j. niemieckiego bez wychodzenia z domu za pomocą skype bądź stacjonarnie w konkurencyjnej cenie (specjalistyczny kurs j. niemieckiego dla opiekunek/opiekunów). Dla osób, które przejdą kurs oferujemy szeroki wachlarz ofert pracy o charakterze opiekunki, opiekuna w Niemczech.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną pod nr tel. 601 630 372 lub pod adresem mailowym: albert.altencare24@interia.pl

Obowiązki:

• gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

• proste prace domowe

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

• pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

• gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 517247218 lub przesłanie swojego zgłoszenia - CV na adres mailowy: albert.altencare24@interia.pl bądź wysłanie smsa o treści: PRACA na nr: 517247218 (oddzwonimy).

Data: 18.12.2014 20:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 359104
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun/ka do seniora, seniorki w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Alten Care24 Sp. z o.o.
Województwo: Zagranica
E-mail: albert.altencare24@interia.pl
Telefon: +48517247218
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Alten Care24 Sp. z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą