Razem 251 738 ogłoszeń !

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Ridderkerk

Rozpoczęcie pracy: od zaraz !

Oferta na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia (docelowo praca do 3,5 roku)

Obowiązki:

Praca w firmie zajmującej się produkcją i dystrybucją warzyw i owoców.

Praca na linii produkcyjnej przy produkcji warzyw i owoców oraz częściowo jako operator wózka widłowego (układanie i przenoszenie skrzynek za pomocą wózka widłowego, zbieraniu zamówień i przygotowywaniu do wysyłki)

Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4stopnie.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

19 lat - euro; 6,00

20 lat - euro; 6,00

21 lat - euro; 6,59

22 lata - euro; 7,72

23 lata i więcej: 9,09

Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne - 86,45 euro/tydzień

Pracowników obowiązuje ulga podatkowa.

Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 18,90 eur / tydzień, niezależnie od wieku.

Praca zmianowa (3 zmiany- nieregularne), 8 godzin dziennie.

Praca także w weekendy

ilość godzin pracy (32-40), nadgodziny w zależności od tygodnia pracy.

Dojazd do pracy zapewniony.

Wymagania:

Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu!

Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!

Ważne uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

Uczciwość, rzetelność

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:

holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Operator wózka widłowego ”.

Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Data: 10.12.2014 12:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 376104
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ze znajomością języka angielskiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą