Razem 251 530 ogłoszeń !

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO IKEI

(praca przy zmywaniu naczyń) ze znaj. j. angielskiego

Miejsce pracy: Holandia: Amsterdam, Delft

Rozpoczęcie pracy: od 17.12 oraz 24.12.2014 oraz 4.01.2015

Długość kontraktu: Oferta z wyjazdem na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia, szukamy osób gotowych do zostania na dłużej , na 6 miesięcy lub dłużej.

Opis stanowiska pracy:

Pomoc kuchenna w jednym z punktów gastronomicznych-praca przy zmywaniu naczyń

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

stawki euro brutto/h:

18 lat – € 6,54

19 lat – € 6,54

20 lat – € 6,54

21 lat – € 6,54

22 lata – € 7,67

23 i więcej lat – € 8,57( przez pierwsze 6 miesięcy, potem stawka wzrasta)

Wszystkie stawki są podane bez rezerwacji, pieniędzy wakacyjnych ( 8 % stawki brutto).

Pieniądze wakacyjne są wypłacane 2 razy w roku lub przy zjeździe pracownika do domu.

Płatność dodatkowa:

Od Poniedziałku do Piątku:

00.00 - 07.00 50 %

07.00 - 19.00 0 %

19.00 - 24.00 50 %

Sobota:

07.00 - 14.00 0 %

14.00 - 18.00 50 %

19.00 - 00.00 100 %

Niedziela

00.00 - 00.00 100 %

Zakwaterowanie: jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika -74,88 euro/tydzień

Ubezpieczenie: jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika; 15,91 euro/tydzień -zdrowotne + wypadkowe

Wymagania:

znajomość j.angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu (znajomość weryfikowana rozmową z konsultantem-warunek konieczny)

mile widziane prawo jazdy

gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy

sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie

wysoka kultura osobista

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl

z dopiskiem”Pracownik IKEI”.

Kontakt telefoniczny:322580564.

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Data: 12.12.2014 14:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 376475
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO IKEI  z j.angielskim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą