Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
09.01.2015 12:30

OFERTA NR. 12/4

Dla naszego klienta w Niemczech ( Zwickau , blisko granicy– 200 km. od Zgorzelca) poszukujemy operatora urządzeń CNC.

Zakres obowiązków :

- obsługa urządzenia CNC ( system sterowania DREHER FANUC i HEIDENHAIN i SIMENS )

- wymiana narzędzi i korekta wymiarów

Wymagania :

- wykształcenie w branży metalowej

- znajomość systemów sterowania DREHER FANUC i HEIDENHEIN konieczna

- umiejętość obsługi pięcioosiowej frezarki

- doświadczenie w zawodzie

- gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

- prawo jazdy i własny samochód

- dyspozycyjność i odpowiedzialność

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna

- mile widziane osoby które już pracowały w Niemczech

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA

- wypłatę dodatkowych bonusów

- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Wynagrodzenie:

- 9,00 € brutto za godzinę

- 25,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( najlepiej w języku niemieckim ) wraz z podaniem nr. oferty pracy pocztą na adres:

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

Innere Schneeberger Str.18/20

08056 Zwickau

Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.

Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Data: 09.01.2015 12:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 382601
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

OPERATOR CNC NIEMCY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata Tobiś (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą