Razem 251 756 ogłoszeń !
OFERUJę
12.01.2015 10:47

Opiekun w Niemczech

Opis stanowiska:

- gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych

czynnościach

- proste prace domowe

Oferujemy pracę w charakterze opiekuna nad ludźmi starszymi w Niemczech.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail.

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego,

- odpowiedzialność i rzetelność,

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Zapewniamy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką

- zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy

- elastyczne terminy i zasady wyjazdów

- bezpłatny dojazd do klienta

ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV

- pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24

Forma kontaktu:

tel.: 514868418

email: ania.altencare24@interia.pl

Informacje o firmie:

Jako firma działająca pod nazwą Alten Care24 oferujemy usługi opiekuńcze, dzięki którym osoby starsze nie będą skazane na niedogodności związane z pobytem w domach opieki.

Dużą wagę przywiązujemy do aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, dla których praca w charakterze opiekunek/opiekunów osób starszych stanowi ogromną szansę na poprawę sytuacji finansowej.

Dlatego też jako licencjonowana agencja zatrudnienia, oferujemy możliwość skorzystania z wewnętrznego systemu szkoleń, dzięki któremu podniosą swoje kwalifikacje zawodowe.

Data: 12.01.2015 10:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 383149
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunowie osób starszych w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Kwiatkowska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48514868418
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą