Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
16.01.2015 13:32

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Dla naszego Klienta, Szkockiej firmy z branży przetwórstwa mięsnego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik – wykrawacz mięsa

nr.ref:. RZ/Sz/MS

miejsce pracy: Glasgow, Szkocja

Zakres obowiązków:

• Trybowanie i skórowanie mięsa wieprzowego, wołowego i baraniny

• Wykrawanie kości

• Filetowanie i porcjowanie mięsa

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

• Doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii - mile widziane

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze szkockim pracodawcą

• Wynagrodzenie w wysokości 280 GB (netto) tygodniowo

• Stałe godziny pracy

• Atrakcyjne warunki zakwaterowania - opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą strony:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Data: 16.01.2015 13:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384065
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Glasgow: Rzeźnik - wykrawacz mięsa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Skorupa (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą