Razem 251 757 ogłoszeń !
OFERUJę
19.01.2015 19:09

AltenCare24 to firma rodzinna, która w swoich codziennych działaniach kieruje się sercem i zrozumieniem drugiego człowieka. Ciężka choroba osób bliskich pozwoliła nam doświadczyć trudów opieki nad osobą starszą i niesamodzielną, a także pozwoliła dostrzec ogrom obowiązków i problemów związanych z troską o taką osobę. To właśnie dzięki tym doświadczeniom postanowiliśmy stworzyć firmę stanowiącą alternatywę dla domów starców. Chcemy dać osobom starszym i chorym możliwość spędzenia jesieni życia w przyjaznym domu, w otoczeniu serdecznych i troskliwych osób. Fundamentem naszej działalności jest kompleksowa opieka nad starszymi na terenie Niemiec.

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku. Na terenie całej Polski poszukujemy osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku „opiekunka osób starszych”.

Chętnie nawiążemy także współpracę z osobami posiadającymi medyczne wykształcenie do pracy w sektorze medycznym.

Jeśli:

- interesuje Cię praca za granicą

- rozumiesz potrzeby seniorów oraz osób niepełnosprawnych

- posiadasz doświadczenie w opiece nad takimi osobami

- jesteś gotowa nieść pomoc słabszym i schorowanym i wspierać ich w trudnych sytuacjach

ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Oferujemy:

- legalną pracę i atrakcyjne zarobki

- kurs języka niemieckiego przygotowujący do podjęcia pracy

- odpowiednie dopasowanie opiekunów i ich umiejętności do podopiecznego

- stały system szkoleń dla opiekunów podwyższający ich kwalifikacje

- aktywną pomoc naszych konsultantów we wszystkich sprawach związanych z wyjazdem do Niemiec

- szybką reakcję i pomoc na miejscu w sytuacjach kryzysowych

- wysoką jakość obsługi Klienta

- stałe wsparcie konsultanta i możliwość uzyskania natychmiastowej odpowiedzi na wszelkie pytania

Zakres obowiązków:

- udzielanie pełnego i niezawodnego wsparcia choremu i jego rodzinie, zwłaszcza w przypadku tak szczególnych chorób jak: choroba Alzheimera, demencja, udar, choroba Parkinsona czy nowotwory

- wspieranie podczas wykonywania nawet najprostszych czynności życia codziennego, takich jak ubieranie się, spożywanie posiłków czy dbanie o higienę osobistą

- pomoc w prowadzeniu domu, a w szczególności sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów czy przygotowanie posiłków

- pomoc w przestrzeganiu diety, przyjmowaniu leków oraz dotrzymywaniu terminów wizyt lekarskich

- towarzyszenie podczas spacerów czy wyjazdów oraz w trakcie wizyt u lekarza

Opiekun nie wykonuje żadnych czynności medycznych - przejmują to wykwalifikowane służby medyczne pojawiające się w domu klienta.

Prosimy o przesyłanie CV i/lub wiadomości z:

- imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym

- informacją na temat stopnia znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi

- klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. dz.u. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poź. zm.). przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Data: 19.01.2015 19:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384613
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun osób starszych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Rostalska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą