Razem 251 823 ogłoszeń !

Miejsce pracy: Niemcy, Toenisvorst

Rozpoczęcie pracy: 31.01.2015

Nr ref.: 01/2015

Poszukujemy opiekunki dla 82 letniej pani Mii mającej problemy z poruszaniem się. Pani porusza się przy pomocy balkonika po domu a na spacery potrzebuje wózka inwalidzkiego, ale pomaga przy transferze. Pani ma także problemy z nietrzymaniem moczu. Waży około 80 kg. Mieszka w domu sama. Na miejscu jest Internet. Wymagane czynne prawo jazdy.

WYMAGANIA:

Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego (B1/B2),

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech mile widziane,

Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność,

Prawo jazdy,

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,

Przygotowywanie posiłków

Robienie drobnych zakupów,

Drobne prace domowe,

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,

Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,

Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,

Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,

Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,

Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,

Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

Bezpłatny dojazd i powrót,

Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Tel. stacj. 22/631 11 10

E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Osoby zainteresowane są proszone o wklejenie linku w wyszukiwarce:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Data: 21.01.2015 11:35
Cena: 4 800 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384948
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekun (-ka) seniorki z komunikatywnym niemieckim od 31.01 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311110
ICQ: 531735222
Web: wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą