Razem 251 758 ogłoszeń !

Jesteśmy jedną z wiodących firm niemieckich Collatio Medical które rekrutują personel medyczny do naszych Klinik, Szpitali i placówek Opieki Medycznej na terenie Niemiec. Posiadamy wykwalifikowany personel mówiący w języku polskim służący Państwu pomocą.

wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat

-Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

-Samodzielność i odpowiedzialność.

obowiązki:

Sprawowanie opieki medycznej nad osobami starszymi oraz chorymi w klinikach, szpitalach oraz domach opieki na terenie Niemiec.

oferujemy:

-Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na prawach niemieckich,

-Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości stawki początkowej 16 € za godzinę dodatki za pracę w niedziele i święta, nadgodziny,2300 Euro netto w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego

-Zakwaterowanie w mieszkaniach odpowiadających niemieckim standardom

- Pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu w niemieckim urzędzie,B2+ nostryfikacja dyplomu,

- Szacunek w stosunku do Polskich pracowników..

- opiekę polskiego opiekuna

-zwrot kosztów dojazdu do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV adres mailowy

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 795*784*239

Data: 29.01.2015 15:32
Cena: 9 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 387343
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla pielęgniarek na terenie Niemiec. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Murczak (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795784239
Web: www.collatio-medical.de
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą