Razem 251 429 ogłoszeń !
OFERUJę
05.02.2015 14:48

Centrum Pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych

W chwili obecnej poszukujemy OPIEKUNA/KI OSÓB STARSZYCH do pracy w Niemczech

Zakres obowiązków:

• opieka nad osobami starszymi

• dbanie o dobre samopoczucie podopiecznych

• spędzanie czasu z podopiecznym/ą

• pomoc w codziennym życiu

• prowadzenie gospodarstwa domowego

• przygotowywanie posiłków

Wymagania:

• przynajmniej KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego,

• doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i starszymi,

• cierpliwość

• empatia

• miłe usposobienie

• uśmiech

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie ( do 1500 E netto)

• legalną pracę

• bezpieczeństwo zatrudnienia

• zwrot kosztów podróży

Osoby zainteresowanie ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV wraz z numerem referencyjnym og/01/2015 na adres: opieka@centrumpracy24.eu lub kontakt@centrumpracy24.eu

Data: 05.02.2015 14:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 388868
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun/ka osób starszych - Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Centrum Pracy 24 (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48322353172
Web: www.centrumpracy24.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą