Razem 251 461 ogłoszeń !

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy Niemcy, Wiesen

Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Podopieczny: Pan, 85 lat

Czas 2 miesiące

Termin rozpoczęcia: 6 marca

Wynagrodzenie: 1100 Euro/netto/mies. + Premia

Wymagane kwalifikacje:

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece

prowadzenie samochodu

Stan zdrowia:

cukrzyca

choroby sercowo-krążeniowe

osteoporoza

choroby wzroku/słuchu/mowy

Zakres obowiązków:

karmienie

pomoc w ubieraniu

gotowanie

utrzymywanie czystości

pranie

gotowanie

spacery

dotrzymywanie towarzystwa

Dodatkowy opis:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie smsa o treści: OPIEKA (oddzwonimy)

Data: 24.02.2015 17:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 392000
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Senior po operacji rozrusznika serca czeka na opiekunkę - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Interkadra (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826237
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą