Razem 251 386 ogłoszeń !

Firma Fischer Clinic & Care to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca już od 23 lat na rynku niemieckim. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.

Poszukujemy wykwalifikowany personel medyczny z doświadczeniem zdobytym w niemczech -warunek konieczny. Gotowy do podjecia pracy od zaraz na terenie poludniowych Niemiec (Baden-Württemberg -Stuttgart).

Pielęgniarz/ Pielegniarka - z nostryfikacją dyplomu w Niemczech !!!

Opis stanowiska:

- Obowiązki pielęgnacyjno-opiekuńcze

- Indywidualna opieka pacjentów zgodnie z poleceniem przełożonych

- Planowanie opieki pielęgnacyjnej stosownie do stanu zdrowia pacjenta

- Prowadzenia dokumentacji oraz ewidencji pacjentów w jez. niemieckim

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2

- Wykształcenie pielęgniarskie + nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec

- Gotowość do wyjazdu za granicę

- Zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących

- Empatia i pogodne usposobienie

Oferujemy:

- Pracę w domach opieki, szpitalach i klinikach (nie oferujemy pracy w domach prywatnych)

- różnorodny i zróżnicowany zakres obowiązków

- Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, na czas nieokreślony, z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i socjalnym

- Atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od posiadanych kwalifikacji (około 2000 euro brutto + dodatki)

- Wakacyjne i świąteczne dodatki + dodatki za prace w niedzielę, święta i na nocną zmianę

- Bezpłatne Zakwaterowanie

- Wsparcie naszych polskojęzycznych pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających powzyej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim (wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych), kopii dyplomu ukończenia szkoły oraz kopii nostryfikacji dyplomu na adres mailowy podany ponizej.

Dane kontaktowe:

Karolina Ciotucha

Tel. +49 711 230 789 82

karolina.ciotucha@fischer-cc.de

Data: 26.02.2015 15:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 392831
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pielęgniarz/ Pielegniarka - z nostryfikacją dyplomu! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina Ciotucha
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +4971123078982
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karolina Ciotucha
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą