Razem 251 448 ogłoszeń !
OFERUJę
27.02.2015 15:06

Polmedicus Sp. z o.o. Sp.K. w Poznaniu

Jesteśmy firmą rekrutującą, która poszukuje obecnie osób chętnych do pracy jako piekunka/opiekun dla osób starszych w Niemczech. Jeśli posługujesz się j. niemieckim min. na poziomie podstawowym, jesteś gotowy do wyjazdu na min. 2 mc , masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub uwazasz, ze masz ku temu predyspozycje, mamy dla Ciebie pracę!

Opis stanowiska:

- Opieka i pielęgnacja osób starszych.

- Prowadzenie gospodarstwa domowego

- Utrzymywanie kontaktu z członkami rodziny podopiecznego.

- Organizowanie wolnego czasu osobie starszej.

Nasze wymagania:

- Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

- Empatia, miłe usposobienie, cierpliwość oraz zaangażowanie w pracę.

Dodatkowe atuty:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- Czynne prawo jazdy kat. B,

- Brak nałogów.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji (do 1400€).

- Legalną i bezpieczną pracę.

- Kartę EKUZ oraz upezpieczenie społeczne (A1)

- Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie.

- 2 h dziennie czasu wolnego.

- Zwrot kosztów podróży.

- Opiekę koordynatora na terenie Niemiec.

Prosimy o kontakt teolefniczny pod numerem: 61 62 80 490 lub na adres mailowy: a.lakoma@polmedicus.de

Data: 27.02.2015 15:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 393038
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (4)

Opieka nad seniorami w Niemczech - Zdjęcie nr 1Opieka nad seniorami w Niemczech - Zdjęcie nr 2Opieka nad seniorami w Niemczech - Zdjęcie nr 3Opieka nad seniorami w Niemczech - Zdjęcie nr 4
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aleksandra Łakoma (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48616280490
Web: polmedicus.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą