Razem 251 830 ogłoszeń !

Agencja Pracy Polkadra poszukuje dla niemieckiego klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany

Miejsce pracy:

Niemcy

Wymagania:

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (samodzielność na stanowisku pracy);

Wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny);

Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe;

Prawo jazdy kat. B i własny samochód;

Dokładność i niezawodność.

Firma oferuje:

Umowę na warunkach niemieckich

Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + dieta

Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac wykończeniowych: malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków oraz elewacji;

Szpachlowanie, szlifowanie ścian;

Tapetowanie;

Lakierowanie ram okiennych, drzwi.

Mile widziane:

Umiejętność ocieplania budynków;

Umiejętność kładzenia podłóg.

Osoby zainteresowane i spełniające warunki oferty prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@polkadra.pl

Data: 02.03.2015 13:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 393381
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik budowlany/ malarz- praca w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Gębka
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48796785503
Web: polkadra.pl/oferta-pracy/pracownik-budowlany
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kamila Gębka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą