Razem 251 448 ogłoszeń !

Jesteśmy polsko-niemiecką firmą zajmującą się rekrutacją i zatrudnieniem polskiego personelu na rynku niemieckim. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko opiekun/-ka osób starszych/pomoc domowa dla p. Luise 80lat.

Pani Luise (80 lat) mieszka w okolicach Leer od zaraz

Choroby:

- waga podopiecznej 70 kg przy wzroście 165cm

cierpi na demencję

częściowa inkontynencja (popuszcza mocz)

niesłysząca (komunikacja pisemna)

nie wstaje samodzielnie z łóżka

porusza się przy pomocy rolatora

umysłowo zdrowa

trochę zapominalska

do mycia przychodzi Pflegedienst (ale czasem trzeba pomóc)

Obowiązki opiekuna:

czynności domowe, na bieżąco sprzątanie, gotowanie, pranie,prasowanie , zakupy

spacery trzy razy dziennie

parce w ogrodzie

pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się

pomoc w myciu

nocne czuwanie (podopieczna nie cierpi na bezsenność)

Do dyspozycji opiekuna :

umeblowany pokój z łazienką

telewizor

internet

rower

Oczekiwania:

- osoba nie paląca (ewentualnie palenie w w wyznaczonym miejscu)

- lubiącą zwierzęta -(w domu jest kot)

- doświadczenie w opiece

- j.niemiecki na poziomie komunikatywnym w piśmie

mile widziane osoby z aktualnym statusem bezrobotnego

Oferujemy:

legalne zatrudnienie

ubezpieczenie

900euro/m-c netto do 1300 euro

opieka koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

e-mail: info@globaltech-job.com

Kom:0048 668 44 99 01

Data: 04.03.2015 12:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 393739
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekunka /pomoc domowa do p.Luise  NIEMCY / Leer od zaraz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalTech (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668449901
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą