Razem 251 737 ogłoszeń !

Pilnie zatrudnimy opiekunkę osób starszych do Pani z Monachium!

82-letnia pani z Monachium waży 51 kg i ma 154 cm wzrostu. Cierpi na nadciśnienie, inkontynencję i demencję... Ma problemy z poruszaniem. Jest osobą raczej komunikatywną i aktywną.

Obowiązki:

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, towarzyszenie podczas spacerów, rozmowy, granie w gry, aktywne spędzenie czasu, zmiana pielucho-majtek jeśli zajdzie taka potrzeba.

Praca w nocy raczej nie występuje, zawsze trzeba być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

dobra znajomość języka

gotowość do wyjazdu od zaraz na jeden miesiąc

Oferujemy:

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);

Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);

Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;

Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;

Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr. tel: 507-025-230

Data: 12.03.2015 10:29
Cena: 1 150 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 394968
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

PILNIE zatrudnimy opiekunkę do pani w Monachium! - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Patrycja Bugaj/ Herz 24 (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48507025230
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą