Razem 251 737 ogłoszeń !

Oferta pracy w Anglii dla par oraz grup przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Luton od zaraz bez znajomosci jezyka angielskiego na okres 3 miesiecy.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: pilnie – praca od zaraz

Lokalizacja: Luton , Anglia

Wynagrodzenie: 7,80 GBP brutto za godzinę

Obowiązki:

Obowiązkiem będzie pakowanie ciastek,w tym celu konieczna jest obsługa maszyny paczkującej i taśmy produkcyjnej.

Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie układać ciasta w odpowiedni sposób i umieszczać je w maszynie pakującej.

Oczekiwania:

dyspozycyjność do pilnego wyjazdu

możliwość wyjechania na 3 miesiące

zaangażowanie, komunikatywność

znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym bedzie dodatkowym atutem

zdolność do pracy w zespole

atutem będzie znajomość zasad HACCP

Oferta:

- legalną pracę od zaraz

- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie

- 40 godzinny tydzień pracy

- pomoc przy zdobyciu NIN

- zatrudnienie bez znajomości języka urzędowego

- konkurencyjne stawki godzinowe + nadgodziny

- pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:

Nasza firma nie pobiera od osób poszukujących zatrudnienia żadnych opłat za pomoc w znalezieniu pracy. Kontakt : W celu rezeracji miejsca kontakt z rekrutacją w jez.pol. +34 602-531-336 od pon-pt w godzinach 08:00 - 17:30 – Wojciech Adam Polkowski. Przy kontakcie prosimy powołać się na ogloszenie ciastka w Luton - dziękujemy.

Data: 07.04.2015 13:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 399126
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Praca w Anglii przy maszynowym pakowaniu ciastek - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wojciech Polkowski (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą