Razem 251 758 ogłoszeń !
OFERUJę
13.04.2015 09:55

Oferta pracy na stanowisko: dyplomowana PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ.

Legalna praca w Niemczech u niemieckiego pracodawcy.

Miejsca pracy: klinika, szpital, pielęgniarka rodzinna, dom opieki (w zależności od znajomości języka niemieckiego) na terenie całego obszaru Niemiec.

Praca dla pielęgniarek z nostryfikacją dyplomu w Niemczech oraz dla pielęgniarek bez nostryfikacji !

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O PRACĘ W NIEMCZECH W ZAWODZIE PIELĘGNIARKI I PIELĘGNIARZA !

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub magister/ licencjat pielęgniarstwa )

- samodzielność i odpowiedzialność związaną z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego

- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok

- podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A2.

Oferujemy:

- z reguły bezterminową umowę o pracę na niemieckich warunkach po prawnie ustalonym okresie próbnym wynoszącym 6 miesięcy

- pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach

- zatrudnienie na 100% etatu, ok. 40 godzin w tygodniu, ok. 174 godziny w miesiącu

- zakwaterowanie: z reguły wstępnie, do momentu znalezienia własnego mieszkania pokój w miejscu pracy lub w hotelu pracowniczym

- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele i święta

- okres wprowadzenia w zakres obowiązków

- 23 – 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)

- możliwość kumulowania urlopu i częstych wyjazdów do Polski

- dobry klimat w miejscu pracy

- wynagrodzenie do nostryfikacji: od 1700 euro brutto do 2000 euro brutto + dodatki

- wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.000 euro brutto do 2.700 euro brutto + dodatki

- polskojęzyczną osobista obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech

- przeprowadzenie procesu uznania dyplomu

- pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się pracy?

- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391 celem wyjaśnienia pierwszych pytań