Razem 251 515 ogłoszeń !

InterKadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

OBOWIĄZKI:

-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów);

-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie);

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie (np. za święta, polecenie opiekunki i rodziny);

- składki ZUS odprowadzane od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!);

- stabilne i legalne zatrudnienie (pracownicza karta ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, druk A1);

- bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd w obie strony;

- terminową wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (euro lub złotówki);

- opiekę i wsparcie naszego zespołu, także w weekend;

- pracę dostosowana do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki;

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi bądź niepełnosprawnymi;

-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;

- dobry stan zdrowia;

- mile widziane czynne prawo jazdy kat. B;

KONTAKT:

Tel: 666 826 239

Zadzwoń (od pn. do pt. godz.9.00-17.00) lub wyślij SMS!

E-mail: m.wlosinska@interkadra.pl

www.opiekunki.interkadra.pl

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i poznaj naszą bogatą ofertę pracy!

Data: 29.04.2015 07:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403296
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekunka dla seniorki z Alzheimerem - wyjazd majowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: InterKadra
Województwo: Przysucha (Mazowieckie)
Telefon: +48666826239
Web: www.opiekunki.interkadra.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika InterKadra
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą